Přejít na obsah

Aftermarket tahy


thubalek

Doporučené příspěvky

Zdar, mám otázku: jaké máte zkušenosti s aftermarket kovovými tahy? Jde mi o to kulaté zakončení (jako je na obrázku).

 

Jak se to měří na konkrétní hodinky? Pasuje to nějak +/- nebo se třeba bere průměr hodinek bez korunky? Musí se to nějak dobrušovat?

 

Díky za každou konstruktivní zkušenost.27efb4d214c9bf5ad7181925eaba693d.jpg

 

Odesláno z mého Pixel pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, mám otázku: jaké máte zkušenosti s aftermarket kovovými tahy? Jde mi o to kulaté zakončení (jako je na obrázku).

 

Jak se to měří na konkrétní hodinky? Pasuje to nějak +/- nebo se třeba bere průměr hodinek bez korunky? Musí se to nějak dobrušovat?

 

Díky za každou konstruktivní zkušenost.

 

Odesláno z mého Pixel pomocí Tapatalk

 

Mam toho dost nakoukáno a par jsem jich i zkoušel, kulatý ale nikdy. Když koncovky tak jedině přesně dělané na dané hodinky. Troufnu si tvrdit, že když koupíš nějaké univerzál tak v 90% nebude sedět a bude to vypadat blbě, takže bude nutná větší nebo menší úprava. Na tahu nejde jen o zakřivení, které muže byt jiné ale také o vzdálenost a  výšku stěžejky od pouzdra. Ve finále může byt zakřivení dobré ale nepůjde tah nasadit. 

A pokud se jedná o aftermarket typu uncleseiko, strapcode které dělají tahy na konkretní hodinky, tak tam nemusíš mít obavu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...