Přejít na obsah

? Moonwatch - malá rezerva?


Povidláček

Doporučené příspěvky

Hele, já bych hodinky natáhnul "do plna" a udělal si nějaký výlet, kde se budeš hodně hýbat a s jistotou ty hodinky dotáhneš na max.. Pak bych je odložil a měřil, nebo pokud to je nad Tvoje nervy, tak je odnes k hodináři, ale zase je škoda, aby je otevíral.

Davide, Davide... Moony... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Karle, co je špatně? Rád se poučím. Já sice Moony nikdy neměl kromě Dark Side, ale tak dělají se tak i tak, ne? Nebo mi něco uniko? Pochopil jsem, že kolega má avtomat.

 

Skoro šest let na fóru a teď zjistíš, že jedny z nejpopulárnějších hodinek zde jsou manuál :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro šest let na fóru a teď zjistíš, že jedny z nejpopulárnějších hodinek zde jsou manuál :D

Tyhle lentilky jdou mimo mě, jak jsem psal, ale od teď si o nich něco nastuduji, fakt jsem netušil, že je to jen manuál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D 

 

mě to bylo trochu divný, ta odpověď, ale na druhou stranu, když jsem je měřil a nenosil udělaly 33 a když jsem je měřil a nosil udělaly 41, tak jsem si říkal, že asi ta aktivita přeci jen nějaký vliv mít bude, byť to nejsou automaty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla nadsázka Bobi :D ... vím, že je to legendární hodinka, ale mě to upřímně nic neříká, mám rád komplikovanější strojky s delší rezervou, což mě ale neomlouvá v neznalosti, už jen z tohoto důvodu se do toho začtu u ranní kávy, tohle se nesmí opakovat - zcela vážně jsem žil celou dobu v omylu, že jsou dvě varianty - manuál i automat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D

 

mě to bylo trochu divný, ta odpověď, ale na druhou stranu, když jsem je měřil a nenosil udělaly 33 a když jsem je měřil a nosil udělaly 41, tak jsem si říkal, že asi ta aktivita přeci jen nějaký vliv mít bude, byť to nejsou automaty...

Je tam někde zvýšený odpor a občasné "drncnurí" při nošení ho pomůže překonat, tak to vydrží jít déle ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byla nadsázka Bobi :D ... vím, že je to legendární hodinka, ale mě to upřímně nic neříká, mám rád komplikovanější strojky s delší rezervou, což mě ale neomlouvá v neznalosti, už jen z tohoto důvodu se do toho začtu u ranní kávy, tohle se nesmí opakovat - zcela vážně jsem žil celou dobu v omylu, že jsou dvě varianty - manuál i automat.

Ono to pravda je, manual su 42mm, 44mm su automaty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ztotožňuju se s názorem Radika a swa. Jak sám píšeš u této značky a cenovky by mělo všechno fungovat jak má. Taky mam na ně zaměřeno a podobný zjištění bych 

určitě řešil. Nejprve v teoretický rovině, což děláš..pak bych oslovil AD ať se k tomu vyjádří a navrhnou řešení. Řešením bude ať jim dáš ještě čas.., nebo ať je doneseš a nějakou dobu je neuvidíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jak to bude řešit Omega, ale já měl nedávno problémy s rezervou u Aquaracerů a poslali je do Švajcu na výměnu strojku. Musel jsem teda podepsat papír s tím, že záruční oprava může trvat déle než třicet dní, což už teď trvá. Nevím, jestli je výměna strojku výhrou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vezmi je na servis, je zbytečný to odkládat, 48 hodin udávané rezervy je minimum, nový strojek by měl mít v reálu rezervu spíš delší. 

 

To, že je třeba týden či měsíc necháš zastavený a pak je vezmeš na ruku nemá na rezervu vliv, stejně tak se to nespraví "zaběhnutím"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...