Přejít na obsah

Prometheus Eagle Ray


McStinger

Doporučené příspěvky

Neviem, či niekto zaznamenal pripravované Eagle Ray. Mám z nich zmiešané pocity, hlavne ma psychicky ničí podivný dvanásťuholník a efektívna plocha ciferníku bude dosť malá. Na druhú stranu budú aj v GMT a no-date verzii a preorder je fakt za pár korún (edit: teraz som si uvedomil, že ceny sú polovičné preorder :) ), na omlacovanie fajn. Pometheus na FB oznámil preorder.

 

post-957-0-83281700-1538385920_thumb.jpg post-957-0-99931200-1538385920_thumb.jpg post-957-0-18533800-1538385921_thumb.jpg post-957-0-41859700-1538385921_thumb.jpg post-957-0-58733700-1538385921_thumb.jpg post-957-0-73056900-1538385921_thumb.jpg

 

Foto z FB Prometheus

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze 555 dolacu pri slozeni 277,50 hned ted nebo rovnou poslat celou castku /full deposit/ s dalsi 10% slevou, ve finale tedy vyjdou na 499,50. Retail price ma byt za 750..  

Vnitrni luneta vypada jako z plastu.. Je to mozny? 

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se ten tah s tou sponou naopak hodně líbí, gmt je teď pro mě též priorita. Ještě že je to ze zahraničí ( dal jsem si v tomhle alespoň nějakej vnitřní limit ), mít tu prodejce, tak je musím mít :-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tah se mi líbí, ale ta vnitřní luneta je hnus...jako z nějakého kompasu z šedesátých let. Celkově ne e a to jsem celkem ujetý na bizár. I když, teď se dívám, že tam mají ETY, místo obligátního NH35, tak to zase klobouk dolů !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem mel v kosiku ty s meteoritem, ale nakonec jsem vychladl. Dvanactiuhelnik mi nevadi, ale cifernik je maly a vadila by mi ta poutove svitici vnitrni luneta. Meli ji udelat o mm uzsi a nechat svitit treba jen cislice. Skoda, protoze rozmerove jsou jinak v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tah a spona se mi líbí. Souhlasím s tím, že ta vnitřní luneta je ošklivá a zbytečná, navíc ta malá čísla na ní a poměrně drobné indexy ciferníku jsou disproporcí mezi celkovou mohutností těch hodinek. Nebejt vnitřní lunety a naopak trochu masivnějších indexů... No a dvanáctiúhelník na vnitřku otočné lunety? Nevim, těžko říct, jak to vypadá v reálu, ale spíš bych ho taky oželel. No a pak ještě ty trojúhelníkové indexy - ty se sem asi zatoulaly od Eterny, ale proč ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie sú úplne márne, určite to chcelo trošku posíliť číslice na v nútornej lunete a indexy, nech sa tam neutápajú a ešte to trochu poladiť - zjednotiť. Mám rád vonkajšiu lunetu s plnými aj minútivými indexami, ale prečo napr. u 40 narvali index každej minúty a u ďalších 10,20,30, 50 už nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tuhle značku rád (měl jsem Piraňhy a mám Sea Liony), ale tohle....trochu Doxa (pouzdro - to se mi líbí), trochu Eterna (ty trojúhelníky úplně nedávám), s tahem a sponou nemám problém (spíš naopak), dvanáctiúhelník bych rozchodil (na podivně tvarovanou lunetu u SMP jsem si taky nakonec zvykl :) ) Ale proč ta strašná a hlavně zbytečná lumi luneta? Za mě to prostě přeplácali.... nevím, jestli mi něco nedochází a sedím si na vedení, ale vážně jsem moc nepobral, proč se ta vnitřní luneta hýbe. Kombinace vnější otočné a vnitřní otočné lunety ? K čemu? A na GMT verzi mám druhou hodinovou ručku, tak proč se ta vnitřní luneta vlastně dělá? Škoda, jinak bych asi měl o čem přemýšlet....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie sú úplne márne, určite to chcelo trošku posíliť číslice na v nútornej lunete a indexy, nech sa tam neutápajú a ešte to trochu poladiť - zjednotiť. Mám rád vonkajšiu lunetu s plnými aj minútivými indexami, ale prečo napr. u 40 narvali index každej minúty a u ďalších 10,20,30, 50 už nie?

 

Tie indexy na lunete som si nevšimol, stále človeku ťahá oči magický dvanásťuholník. Taková hudlařina!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...