Přejít na obsah

E.C.A. Calypso Arctic Sport


martar

Doporučené příspěvky

Tohle mě opravdu zaujalo - podle mne perfektní nízký pouzdro, indexy i ručky. Na korunku bych si musel zvykat. Jen to logo a kvalita potisku cifru, no, tam je co vylepšovat. Nepasuje to k designu pouzdra a integrovanýmu tahu s pěknou kombinovanou povrchovkou. Miyota 9015 se tu zas nebude hromadě lidí libit, ale v principu je to u švédskejch hodinek z Göteborgu úplně to samý, jako kdyby byla uvnitř ETA. Prostě kvalitní, prověřenej, přesnej a snadno servisovatelnej ne-inhouse.

 

post-30813-0-01034800-1539412823_thumb.jpg

 

post-30813-0-80117000-1539412854_thumb.jpg

 

TECHNICAL SPECIFICATIONS ? E.C.ANDERSSON CALYPSO ARCTIC SPORT

Case: 40mm diameter x 9.85mm height x 48mm lug-to-lug - sandblasted 316L steel, polished bevels - sapphire crystal with A/R coating - steel back - screw-down crown - 100m water-resistant

Dial: light grey dial, anti-reflective sand texture - baton indices - ice-blue lume

Movement: Calibre Miyota 9015 - automatic - 42h power reserve - 4Hz frequency - hours, minutes, seconds, date - regulated in-house to -2/+7 seconds per day

Bracelet/strap: sandblasted/polished 316L stainless steel bracelet with butterfly clasp or croc-grained leather strap

Price: EUR 645 on leather

EUR 745 on bracelet

These are ?early-orders? prices - final retail prices will be EUR 695 and EUR 785

 

Článek na Monochrome: https://monochrome-watches.com/value-proposition-ec-andersson-calypso-arctic-sport-price/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To pouzdro, který se mi tak líbí, jsem někde už u jinýho vyrobce viděl (ten styl nožek a výšku), ale nevzpomenu si kde. O IWC Ingenieur a VC Overseas samozřejmě vím...

 

Edit: No vlastně je to tak trochu kombinace Overseas (pouzdro) a Datejustů (indexy, luneta) :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...