Přejít na obsah

Jaké Wardy máte právě na ruce


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tak rano jsem se jeste chlubil C65 a ted se musim pochlubit svymi fungl novymi CW LE piece unique invisible

8979c35eb4c178f9e401aa1aff190722.jpg

holt za blbost se plati - pred garazi u domu jsem sve C65 sundal a dal na strechu auta (vul), abych je neposkrabal, ze vylozim ty pytle s cementem na terasu, sel jsem si do garaze pro rukavice a na hajzlik, vyjdu ven, vyhazu cement kouknu na ruku - ha - hodinky na aute - jdu pro ne - mam limitku!

nejakej parchant je musel videt z chodniku, tech par metru asi nebyl problem... :-( az je tu s nima v Chebu nekoho potkam, uhryznu mu ruku u zapesti.

 

No nic, chlapci, kdybyste nekdo chtel pustit cerne C65 v manualu, vite, kde me najit...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Robero79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom mě napadlo: Nezůstaly ležet někde okolo auta?

Já jsem takhle jednou projel celý naše menší město s peněženkou na střeše. Kopec dolů, tři křižovatky s odbočením, příčnej práh, kopec nahoru se dvěma prudšíma zatáčkama a pak jsem si vzpomněl. Jeli jsme zrovna na dovolenou, takže byla plná peněz a překvapivě nespadla. Docela se mi tehdy ulevilo.

Ty hodinky mají na dýnku číslo, klidně bych to nahlásil a třeba se stane zázrak a policajti je najdou v bazaru.

Upraveno uživatelem 5etter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...