Přejít na obsah

Dreyfuss and Co Pánská 1925


Doporučené příspěvky

Zdravím Přátele času :-)
Toto je můj první příspěvek (dotaz) zde na fóru, tak případně omluvte nějaké nedostatky.
Zvažuji koupi svých prvních kvalitních hodinek. Doteď mám jen sbírku několika především módních značek s quartz (Swatch, Timberland, Tommy Hilfiger, Guess a dvoje starší Primky).
Aktuálně pokukuji po hodinkách ke smart casual oblečení. Narazil jsem na značku Dreyfuss and Co. Konkrétní typ viz odkaz níže. Tady na fóru jsem moc informací o této značce nenašel. Můžete mi k ní něco říct? Je to kvalitou dobrá značka? Co říkáte na tento typ hodinek?


https://cs.www.watches2u.com/watches/dreyfuss-and-co/dgs00030-21-mens-1925-silver-stamped-brown-automatic-watch.html?norecom=true&nrocc=czk&nroci=CZ&gclid=Cj0KCQiAmuHhBRD0ARIsAFWyPwitdtZZ82rM7PZJZu6d-iU_bJr7iLa8UVsJXLB_wq7pVuPeVpF4QtEaAgYNEALw_wcB

 

Koukal jsem i po hodinkách značky Saint Honoré. Jak se díváte na tuto značku?

Případně napadá vás nějaká alternativa? Požaduji smart casual, automaty, cena kolem 10 tisíc. 
Osobně mám rád hodinky BVLGARI Sotirio (viz odkaz níže). A hledám něco podobného. Ale cenově dostupného.


https://www.prestigetime.com/blog/bulgari-sotirio-bulgari-retrograde-date-review.html

 

Vím, je to opět spíše módní značka, ale z mého pohledu už se jedná o kvalitní hodinky. Případně uvítám, pokud mi můj pohled správně usměrníte :-)

 

Moc děkuji za postřehy.

Mike

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je v tom asi ETA ale za mě to vypadá nic moc taková pseudopokus of engine turned dial ala Breguet, saint honoré jsem v životě neslyšel takže to bude asi shit a vypadá že to vykrádá Romain Jerome či Geficu. V tédle cenové relaci je asi nejlepší koupě Christopher Ward nebo něco z chronoshopu i když za 10 litrů automaty dneska funglovky aby to nebyl shit nevím nevím by bylo spíš rozumnější něco z inzerce tady.

 

Orient Bambino mě napadá...

Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji vám za první komentáře. Dost jsem se na ně těšil :-)

Čekal jsem, že navrhnete Bambina a CH Ward. Podobnosti s těmi Frederique Constant jsem si dřív neuvědomil. Ale máš pravdu, jdou dost podobný.
Je taky pravda, že jsem nedal moc dobrý foto...
Tady jdou vidět líp. A toto je i nabídka na ebay, o kterou mám teď konkrétně zájem.
https://www.ebay.co.uk/itm/GENTS-NEW-DREYFUSS-CO-SERIES-1925-AUTOMATIC-WATCH/183617134637?_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIM.MBE%26ao%3D1%26asc%3D20170920101022%26meid%3D228eb28ea8e8449296756b259c83eedc%26pid%3D100010%26rk%3D4%26rkt%3D12%26sd%3D302694895121%26itm%3D183617134637&_trksid=p2047675.c100010.m2109

Nemusí být fungl nové. O to mi až tak nejde. A Ch. Ward se mi líbí. Ale hledám ještě něco jiného, co třeba neznám, nebo mě ještě nenapadlo. Možná by se daly najít i nějaký Hamiltony. Ale jak říkám, hledám, hledám...

A ještě k té značce Dreyfuss... Je to zlý? Můžu očekávat kvalitu? Nebo jaký máte na tu značku názor? Jestli je to opravdu špatenka, tak od toho dám ihned ruce pryč :-)


Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...