Přejít na obsah

Omega Seamaster: Diver vs. PO?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dík všem, myslím, že ragu to bez okolků vystihl naprosto přesně :D Teď jsem si až vlatně uvědomil, že to není ani jeden z původně předkládanejch modelů.

 

Dobře ty. Nakonec ses s tím nesral a dopadlo to skvěle.

 

Tak ať se ti ty vysněný PO dlouho líbí a slouží :smile_anim: ,gratulka ;).

 

Gratulace, jsou krásné.

 

Z tech dvou co jsme tu resili, je tohle ta nejlepčí volba;-)
Ale pekny su, Congrats!

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi teda hlava nebere to tve rozhodnuti. 42mm lip sedely, vic se ti libily, cenovy rozdil minimalni, ale nevzal jsi je jen kvuli o 300Eur drazsimu potencialnimu servisu nekdy v budoucnosti? Ty hodinky velice pravdepodobne zadny servis nebudou potrebovat aspin 5 let. Do te doby uz je vubec nemusis mit...

 

jasné - 300? nie je rozhodujúcich...pri výbere hodiniek (pri tejto cenovej kategórii)... 

 

 

Ako čítam teraz "cestu k POčkam u Radika" - ja som dopadol tak isto. Pri obhliadke som "odolal nákupu" aby som si premyslel nákup (nové SMP 42 sú naozaj fajn na gume, ale s oceľovým ťahom, neviem už to nebol až taký rozdiel pre mňa (subjektívne)...boli Vianoce, medzi sviatkami som brázdil Chronomag a zrazu pozerám inzerát - SMPc takmer nové v 100% stave...a bolo rozhodnuté - kúpil som TU...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radik - gratulace, dle me to dopadlo jak nejlip mohlo. Klasucke nizke PO ve 42mm a k tomu mas oranzova cisla, co jsi chtel. Parada a at ti zase vydrzi aspon ten rok ;)

 

@Vladino125 - nerikam, ze se tenhle parametr nema zohlednit, ale pokud to bylo jako jedine negativum, tak mi prijde zvlastni, ze ti to cele zarazil. Tot vse.

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi máš pravdu. Úplně nízký sice nejsou, ale problém ta vejška určitě nebude. Skoro o nich nevím. A ten datum... :) Když jsem vydržel skoro rok bez datumu, tak tohle musí bejt jistý. Tak něco málo na ukázku :)

post-14317-0-40640500-1547979344_thumb.jpg

 

@Radik - gratulace, dle me to dopadlo jak nejlip mohlo. Klasucke nizke PO ve 42mm a k tomu mas oranzova cisla, co jsi chtel. Parada a at ti zase vydrzi aspon ten rok ;)

@Vladino125 - nerikam, ze se tenhle parametr nema zohlednit, ale pokud to bylo jako jedine negativum, tak mi prijde zvlastni, ze ti to cele zarazil. Tot vse.

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nové modré potápky se světlým ciferníkem jsou nárderné, a to na gumě. se-diver300m-21032422006001-vuec-large.j

Me se tyhle dost libi, ale starsi na prodej jsem zatim nevidel, jen tady od toho cizince a ten to vse ma drahy....

Vypadaji zajimave takhle na obrazku, na zivo jsem je jeste nevidel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...