Přejít na obsah

Etika při prodeji Primek


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 124
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Patriku, čím víc kolem sebe kopeš, tím to působí hloupěji (bez ohledu na jméno, příjmení, den v týdnu apod.). Já nejsem "primkař", ale předpokládal bych, že uvést takové informace do inzerátu je samozřejmost. Jestli to neudělal i někdo další, tak je to přece taky chyba (pokud zde pro hodinky Prim neplatí nějaká specifická pravidla).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty v uzavřeném inzerátu se mi zdají košer a ty druhé mi přijdou taky- i když vteřinovka je mázlá...sakra, nebo jsem slepej a Parexo se zlepšilo nebo je na trhu další výrobce ? Že se liší odstín lumi, je běžné, bývá nestejný, taky často bývá výplň třeba zrestaurovaná. Já Ti nevím- začal jsem nosit brejle a je to teď horší a nevidím to na svém monitoru. No- počkáme na rozuzlení. Přesto je lepší neužívat argumenty typu ,,fšeci kradnů"   :cheers:  nic ve zlém, vždyť nejde o život...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome, to Patrik, já ne, on to vytáhl ....

Však tak jsem to myslel, je to divný z jeho strany na to upozorňovat.

 

Moje 2 centy

Já nejsem Primkař, byť novodobé Primky mám i náramkové i na stěnách.

Ten inzerát bych považoval jako že je sice dojebané pouzdro, ale čekal bych že když je napsáno Prim tak je to komplet Prim, nikoliv Parexo skládačka, cítil bych se podveden a obchod bych odvolal.

Toliko slova nePrimkaře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A bude hur... kazdopadne 4k za olezly igeny s Parexo dily by asi nikdo strizlivy nedal...

To je ono, odpo jsem se se známými domluvil na výlet do Arménie, nějaký koňak k tomu padl, teď pokračuju ukrajinským koňakem, ale i napitý bych to nedal, to pouzdro je fuj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...