Přejít na obsah

Etika při prodeji Primek


Doporučené příspěvky

Mě nepřijde košér, že si tady neukázal další dvě témata v prodejním vlákně jakožto jeden z adminů :)

 

 

Malý update. Oba byli osloveni. Jeden z nich právě potvrdil originalitu všech dílů.

 

Tak i druhý se vyjádřil v tom smyslu, že vše OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 124
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A bude hur... kazdopadne 4k za olezly igeny s Parexo dily by asi nikdo strizlivy nedal...

Povíme si za pár let, origo původní sklo už neumí ani v Eltonu, slušný číselník taky už i dnes není zrovna levný, a olezlý pouzdro? I za to bude začínajíci sběratel víc než jen rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za začátečníky bych chtěl napsat, tedy alespoň u mě je pravda, že dost spoléhám na to, že pokud něco kupuji zde na foru v rubrice prodám, tak že hodinky tady prodávané budou PRIM, kde jinde by to tak mělo být!!! Ještě tedy takto spoléhám na Antik-Hovorka, ale i tam jsem koupil primky sporty III quartz, které prodával zdejší přispivatel jako zajímavé a přitom měly lunetu úplně z jiných hodinek.. Nedávno jsem chtěl koupit zlaté hodinky od paní z Pardubic a tak jsem se dotázal pana Hovorky jestli jsou v pořádku (dotázal jsem se i zde na fóru) a při té příležitosti jsem se zmínil i o těch quartzech a pan Hovorka mi dal za pravdu a ještě se mi omluvil, že si toho nevšiml.Proto si myslím, že je správné napsat, že něco není v pořádku, já bych popřípadě napsal, že prodávám, jak jsem koupil a tady bych očekával, že mi někdo napíše, že to není tak jak by to mělo být.

Myslím, že by  měl být opravdu rozdíl při koupi hodinek tady a na Bazaru nebo na aukru, tam je to sázka do loterie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Povíme si za pár let, origo původní sklo už neumí ani v Eltonu, slušný číselník taky už i dnes není zrovna levný, a olezlý pouzdro? I za to bude začínajíci sběratel víc než jen rád.

Za par let bude vsechno drazsi, vcetne Primek, ale o to asi v tomto pripade nejde.

 

Jinak tedy si myslim, ze stare Primky budou cim dal tim vic rizikove zbozi. Spekulanti vyhnali ceny na tak zajimavou uroven, ze se vyplatilo rozjet druhovyrobu (odflaknutou) a vyrojila se spousta lidi, kteri cmuchaji prilezitost neco vysmelit. Proto se i byvali Primkari-srdcari pomalu zacinaji venovat jinym znackam, nebo uplne jinym zajmum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja parexo nepoznam, proto sem se nikde nevyjadroval, pro me je to hromada srotu origo, nebo parexo..

Přesně tak. Je to jak se škodovkou. Nikde jinde na světě není tak drahá ( i jako ojetina ). Holt je to příplatek za národní rádoby nostalgii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

 

Sprosťáku...

No ale az na par modelu ma z dnesniho pohledu vlastne pravdu ;) Samozrejme, ze ve sve dobe Primky svou roli splnily dobre, ale ta uz je davno pryc...

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte, nejdříve se zamysli nad sebou, nejdříve se do mě navezeš a ostatní necháš být.....holt asi za to může mé příjmení. Nepřijde mi to od tebe správné! Každého jiným metrem?

 

 

Malý update. Oba byli osloveni. Jeden z nich právě potvrdil originalitu všech dílů.

 

 

Tak i druhý se vyjádřil v tom smyslu, že vše OK.

 

Od včerejška jsem přemýšlel, co se to vlastně s Patrikem stalo. Vychladl jsem. Po zralé úvaze tedy:

 

Vzhledem k Patrikovu zjevnému pokusu o pozitivní rasovou diskriminaci, dále s ohledem na nepravdivé nařčení o činnosti, respektive nečinnosti moderátora, má Patrik na měsíc od Chronomagu pohov. Pokud se vrátí, a zkusí mee too, nebo něco podobného, bude to napořád. Vyčůránka, který prodává Prim šmrncnutý Parexem, do inzerátu to nenapíše, byť  o tom dobře ví, a je-li odhalen, poukazuje bezdůvodně na jiné, a ještě se schovává za cizokrajné příjmení zde opravdu nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík. Nikdy, opakuju NIKDY by mě nanapadlo přemýšlet nad tím, jestli zde prodávané Primky jsou OK nebo shit z druhovýroby.

Pokud by hodinky nebyly olezlý a já zrovna chtěl igeny, tak je bezelstně vezmu.

Neuvést neoriginalitu dílů a hájit se "to každej pozná" je křivárna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to třeba taky nepoznám, proto když jsem igeny prodával, tak jsem uvedl do inzerátu, že budu rád, když se k tomu někdo zkušený vyjádří. Podle hodináře mělo být vše, kromě korunky ok.

 

Do inzerátu se nikdo nevyjádřil, tak snad to bylo ok, protože já opravdu nevěděl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud nevíš a uvedeš to v popisu ať se někdo vyjádří je to O.K. pokud bych prodal IGENY z díly z Parexa a nevěděl to tak nabídnu vrácení peněz a omluvím se, ale rozhodně nebudu kopat kolem sebe a opírat se do ostatních kteří na to upozorní.

Upraveno uživatelem Skarohlid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to je důležité vlastně u všech značek. Přesně tohle je přece důvod, proč se vrátila po dlouhé debatě možnost diskuse do inzerátů, pokud na nich někdo vidí nějaký problém. A je to tak dobře. Alespoň na Chronomagu chci mít takový ostrov jistoty, že pokud něco koupím, je to prostě košer, a pokud není, tak že o tom vím. Fair play... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...