Přejít na obsah

kdo vyrobi trubicku pouzdra


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

mam dotaz, prosim muzete me nasmerovat na nekoho, kdo je schopen na zakazku vysoustruzit z nerezu tzv case tube, neboli vodici trubicku pro osu natahu?
Bez jakehokoliv zavitu, hola trubicka.
Rozmery a predstavu toho co chci mam jasnou, ale to je jediny co mam :)
Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, diky, ale ja potrebuju 2,2 do pouzdra, ne 2,0. Tech mas kolik? :)

Abych to vic rozepsal, vim, ze jsou standardizovane rozmery, vcetne toho co shanim 2,2x2,5, dival jsem se  samo na Cousins, tam nic vhodneho, Ofrei ma neco, co by slo pouzit asi pri nejhorsim, ale problem vidim trochu v tom, ze to co potrebuju ja je delsi, nez standard.
V podstate potrebuju to, co je na prilozene fotce, ale to ma krcek do pouzdra prave jen 2,0 a ja potrebuju 2,2.
Takze v idelanim pripade potrebuju 2,2x2,5 prumery, kdy delka te silnejsi casti je 2,4mm - toto je ta limita, vetsina generickych trubicek ma krcek kratsi, max co jsem nasel na Ofrei je 2,0mm delka.
Korunka co po tom krcku ma chodit je tripolohova  - 0. natah- 1. nastaveni casu- 2. rychla zmena data vytazenim -  Omega cal 56x, takze delsi krcek je asi treba, korunka chodi delsi drahu. 
Pokud neco takoveho mate, nebo me reknete, ze 0,4mm rozdil v delce neni dulezity, poritim tu generickou, nebo pokud jo, necham vyrobit u Bohusa.
Jdu to hodit na papir s kotama, at je jasne co presne je treba.
Diky vsem za dalsi nazory!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, az to bude aktualni, podelim se. Hlavni bude, aby ta trubka sedla i do pouzdra. Vono je na tom nejvtipnejsi, ze ho jeste nemam :) Omega ho ma dodat na konci dubna.
Vic neprozradim, jen ze je to trochu crazy build :) Sam jsem zvadavej, jak to dopadne, snad se nevyskytne nejaky dalsi dead end.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...