Přejít na obsah

Era Timepieces


bambix

Doporučené příspěvky

Otevřel jsem to bez jakéhokoliv očekávání či předsudků. A první co mne praští do oka je nápis "certified millionaire timepieces" .

Pokud dobře rozumím je to něco jako certifikované milionářské časomíry?

Asi je to tím že nejsem certifikovaný milionář ale odradilo mne to od dalšího průzkumu.

To bych radši nosil dětský mrkací Ruhla s kočičkou a cejtil se jak pán!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravim všetkých. Tak v cene 1499USD (aktual), trocha malo informacii. Turbo asi je identicke s čínskymi hodinkami za 500$. Čo mňa celkom zaujalo, je chválospev od pana Steve Huyton v recenzii..Ale asi co dnes sa nefa zaplatiť. Aky je váš názor? Predražený "500$" brak, alebo..?

 

Vyrobca:

https://eratimepieces.com

 

Recenzia:

http://www.totaldesignreviews.com/2018/10/12/era-timepieces-prometheus/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Predpokladám, že budem trosku trigger a vy trosku triggered :D. Kúpil som ich pre fotrika, lebo sa mu pacili. On je v značkách ako Patek, Audemar, Cartier, IWC atd. A všetko si to kupuje nové. Keď mu prišli Era, hneď mi volal (neboli Vianoce ani narodeniny, to sa stalo 1. krát v živote). Bol nadšený prezentáciou a kvalitou dokončenia. Pre neho 1500$ je ako pre mna si dať kávu. Odkedy ich dostal všetky ostatne kúsky sedia v trezore. Samozrejme, čo sa týka činy a či je to odpovedajúci cena... neviem. No nakladať hate je tiež trosku nekonstruktivne. Pravdou je že je to úspešný projekt, ktorému sa podarilo presadiť sa napriek otáznikom, ktoré tu spomínate. A úprimne, kto z Vás je takto úspešný v niečom v čom nie je najlepsi, vie že hate je niečo, nad čím si pripijes večer keď si si spočítal peniažky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezis uz dlouho tady nebyl blábol o odložených PP a AP v trezoru kvůli suntu z Číny, kterej je lepší. Nad tím je uz jen historka o nošení fejku, kvůli super zpracovani a o originalech v trezoru. A samozřejmě zavistivci tady, kdo z vas to ma :-)

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...