Přejít na obsah

Stal se ze mě blázen?


Mirek007

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 111
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Certina x Tissot, řídím se tam srdcem, mě jsou bližší Tissot, kvalita i ceny přibližně stejné.

 

Ja to mám zasa na opak. Mne je sympatickejšia Certina, modely od Tissot mi nikdy moc nesadli do vkusu, ale proti značke nemám nič.

 

Blázen a tady určitě ne... zde jsme všichni normální :-)

Jinak zde mají akci TH..

https://www.altman.cz/hodinky-aquaracer-wak2110ft6027-295

 

Toto sú pre mňa najkrajšie Tagy. A tá cena je veľmi slušná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to mám zasa na opak. Mne je sympatickejšia Certina, modely od Tissot mi nikdy moc nesadli do vkusu, ale proti značke nemám nič.

 

 

Toto sú pre mňa najkrajšie Tagy. A tá cena je veľmi slušná.

tyhle tagy mají deklarovanou vodotěsnost 500m.Někde jsem četl že hodinky s 500m mají heliový ventil.Je to pravda?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to mám zasa na opak. Mne je sympatickejšia Certina, modely od Tissot mi nikdy moc nesadli do vkusu, ale proti značke nemám nič.

 

 

Toto sú pre mňa najkrajšie Tagy. A tá cena je veľmi slušná.

A to je dobře :-), každej jsem tu s jinou chutí :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to normální. Být tebou, navštívím preventivně vlákna Co máte dnes na noze, AV receivery a audio, Nože, Zimní bunda, Batoh chronomag, Petrolhead a Kdo čím jezdí - tam přijdeš na jiný myšlenky a na hodinky zapomeneš. Nebo nebudeš mít peníze :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to normální. Být tebou, navštívím preventivně vlákna Co máte dnes na noze, AV receivery a audio, Nože, Zimní bunda, Batoh chronomag, Petrolhead a Kdo čím jezdí - tam přijdeš na jiný myšlenky a na hodinky zapomeneš. Nebo nebudeš mít peníze :D

Jeste Barbour, Barracuta, motorkari : vlakna ktera spolehlive odpomuzou od penez

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uteč dokud můžeš! Zapomeň a zablokuj si tohle fórum. A dál nečti!

 

Pokud čteš dál tak doporučuju léčbu nečím co ti připadá absurdně drahý.

Taky ti to časem nepřijde ale počáteční šok ?co jsem to provedl? vydrží dýl a v důsledku utratíš méně.

Tak nějak no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nečekané zlepšení stavu - zvěstování NADĚJE

 

Vážení, zdá se, že ne každý propadne až ke dnu (tedy k vrcholu) Grand Seiko a podobně. Důležitou vlastností takového subjektu musí být přiměřená lakota,

v horším případě chudoba (dobře, limitovaný přístup k volným zdrojům). Toto splňuji. Důležité je narazit už v prvních stadiích chronobundu na hodinky, které splňují mé požadavky.

Podařilo se.Limitující je u mne totiž lumi, jak jsem zjistil v podstatě náhodně - inu, po padesátce se mnozí pánové uprostřed noci budí a odcházejí přispět ke koloběhu vody v přírodě.
Nebo se vzbudí jen tak, preventivně. Každopádně mrknu na hodinky, které nesundám  ruky, a vidím. A jak. SNZG mají obrovské kolo s indexy - mají noční a denní tvář, každou úplně jinou.

to se jen tak neokouká

 

Pro jistotu mám dvoje, SNZG15 na černém keramickém tahu (na omak hrozně příjemná záležitost) a SNZG13 s originálním SEIKO tahem. Dosmrti zajištěn.

Nejsou dokonalé, ale jsou to kámošky a víc nepotřebuji. Solidní, odolné a všecko se mi líbí. Font písma, ručky, lumíci, tvar pouzdra, 100m, ale nešroubovací

korunka, nemají ruční nátah (pro mne k ničemu, nosím je furt) a nemají hacking (smysl jako milimetrová stupnice na krejčovském metru), a ještě bych mohl

chválit dál, ale něco si necháme pro sebe, viď, milášku ;o)

 

Zjistil jsem také, že člověk může mít i vícero hodinek, myslel jsem si, že jsem sám tichý blázen, a vidím, že zde je to naopak základní předpoklad.

Takže oblekovky, pro jistotu dvoje stejné - jedny na dokoupené černé kůži a sponě Longus od Frýdla a druhé na milánském tahu, aby  seděly k více barvám obleku.

Docela dost na to, že nenosím obleky a v podstatě ani žádný nemám.

 

A jedny docela kvalitní otloukánky. Koupil jsem si diamantovou pastu a  podřené sklíčko docela prokoulo. Došlo k pár recidivám, mělo  jsem asi čtyři leštivé ataky.

A z těch oblekovek dostaly ten milánský tah.

 

A zdá se, že mé potřeby jsou saturovány. Ne že bych nepošilhával, ale víc už si před sebou neospravedlním.

 

Terapie byla završena prodejem dvou kusů SNKL (to není možné, u mne jsou hodinky fakt párový orgán), pár kousků tahů, nezůstala mi doma ani jedna

SEIKO krabička, abych nešpekuloval že odprodám záložní kousky.

 

Završení všeho je budovat v sobě pocit štěstí z aktuálního stavu, a hledat mouchy na hodinkách vlastněných jiným chronomagorem.

Třeba procházet místní sekci Prodám a sledovat, jak se některé kousky ne a nedaří prodat.

 

Ale já jsem asi taková věrná povaha. pozoruji že chování k hodinkám má mnohou paralelu k chování k manželce. S tou výjimkou,

že mám opravdu jen jeden exemplář. A to jsou typy, co protočí několik bab (rozuměj hodinek) za kvartál.

 

Aktuálně jsem tedy dokončil všechny operace a cítím vnitřní klid. Už nešmejdím po Chronomagu a nesbírám rozumy,

jsem u konce cesty. Počítám, že to trvalo 365 dnů a přišlo to tak na 50 Kč denně, ale je to ekvivalent nákladu kuřáka, který po roce nemá nic,

já mám obsazenou hodinkovnici podle mého vkusu, možností i potřeb.

 

Jen teď nevím, co jako dál, byl to pestrý rok... Však ono se něco se najde ;o)

 

Tož toto jsem vám chtěl říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...