Přejít na obsah

Volnější luneta SMPc


Doporučené příspěvky

Je fakt, za na SMP 2254 vlnkach s cal 1120 tam ten vakl taky nemam zadny se ted divam, jen na PO ho mam jak jsem psal tak na tloustku papiru a to je mam od novych a luneta nebyla nikdy sundana, ani nijak moc pouzivana. A  reseny je to stejny jak na SMP. Tak nevim, kazdopadne me osobne to vubec netankuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem vzal do ruky svoje SMPc a luneta je úplně na fest, žádná vůle ani pohyb. Naopak problémové je spíš otáčení, které jde sice plynule, ale ztuha. I díky tvaru lunety. A vyzlpoušel jsem pro zajímavost i další potápky. Luneta BB58 má exceletní chod, ale mírná vůle směrem k pouzdru tam je. Nic co by mi nějak vadilo. Oris 65 je bez vůle k pouzdru, ale otáčení lunety není absolutně přesné. Pokud to můžu za sebe srovnat, tak vyhrávají BB58, pak SMPc a nakonec O65 :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@prischera - jj, tak, jak to popisuješ, to má kolega na svých SMPc - fest, ztuha, problém s otáčením. Pravda, moje jsou 2015, jeho 2017, navíc lunetu moc nepoužívá. Ale jak psali kolegové ve vlákně o svých, tak je to zjevně jedno a liší se to případ od případu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...