Přejít na obsah

Apollo 11 50th anniversary


Vjace

Doporučené příspěvky

Díky kluci. Až dojde příští měsíc nové Apollo, tak to teda všechno vybalím a vyfotím pohromadě.

 

Co mi chybí a nemůžu sehnat za rozumnou cenu - Gemini IV, a.k.a modrásky. Na ch24 jich je jen pár a za hrozný ceny. Tak kdyby někdo chtěl podpořit mou sbírku... :-)))

 

Jinak co se mých favoritů týče - Alaska na živo úžasné, stejně jako Snoopy, ale z limitek je to u mě Apollo 11 45th Anniversary, ty jsou v reálu tak hrozně zajímavé, hrozně pěkné hodinky. A vedle toho považuji za top Apollo-Soyuz s cifrem z meteoritu, který na světle hraje neskutečný koncert.

 

Ovšem za mě úplný top jsou Speedy z 69, žádná limitka, ale klasické Speedy, které jsem na Omega fóru sehnal v kompletním balení (vč. účtenky z Vídně z Vánoc 1970), netknutý původní stav s čokoládovým cifrem, protože hodinky pán nosil cca tři dekády v Kalifornii. Když máš na ruce 50 let staré hodinky, které jsou fakt krásné a skvěle jdou, tak mám vždycky takovou radost z tohodle světa ;-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky kluci. Až dojde příští měsíc nové Apollo, tak to teda všechno vybalím a vyfotím pohromadě.

 

Co mi chybí a nemůžu sehnat za rozumnou cenu - Gemini IV, a.k.a modrásky. Na ch24 jich je jen pár a za hrozný ceny. Tak kdyby někdo chtěl podpořit mou sbírku... :-)))

 

Jinak co se mých favoritů týče - Alaska na živo úžasné, stejně jako Snoopy, ale z limitek je to u mě Apollo 11 45th Anniversary, ty jsou v reálu tak hrozně zajímavé, hrozně pěkné hodinky. A vedle toho považuji za top Apollo-Soyuz s cifrem z meteoritu, který na světle hraje neskutečný koncert.

 

Ovšem za mě úplný top jsou Speedy z 69, žádná limitka, ale klasické Speedy, které jsem na Omega fóru sehnal v kompletním balení (vč. účtenky z Vídně z Vánoc 1970), netknutý původní stav s čokoládovým cifrem, protože hodinky pán nosil cca tři dekády v Kalifornii. Když máš na ruce 50 let staré hodinky, které jsou fakt krásné a skvěle jdou, tak mám vždycky takovou radost z tohodle světa ;-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aha, už jsem je našel ty 69, to je radost pohledět. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky kluci. Až dojde příští měsíc nové Apollo, tak to teda všechno vybalím a vyfotím pohromadě.

 

Co mi chybí a nemůžu sehnat za rozumnou cenu - Gemini IV, a.k.a modrásky. Na ch24 jich je jen pár a za hrozný ceny. Tak kdyby někdo chtěl podpořit mou sbírku... :-)))

 

Jinak co se mých favoritů týče - Alaska na živo úžasné, stejně jako Snoopy, ale z limitek je to u mě Apollo 11 45th Anniversary, ty jsou v reálu tak hrozně zajímavé, hrozně pěkné hodinky. A vedle toho považuji za top Apollo-Soyuz s cifrem z meteoritu, který na světle hraje neskutečný koncert.

 

Ovšem za mě úplný top jsou Speedy z 69, žádná limitka, ale klasické Speedy, které jsem na Omega fóru sehnal v kompletním balení (vč. účtenky z Vídně z Vánoc 1970), netknutý původní stav s čokoládovým cifrem, protože hodinky pán nosil cca tři dekády v Kalifornii. Když máš na ruce 50 let staré hodinky, které jsou fakt krásné a skvěle jdou, tak mám vždycky takovou radost z tohodle světa ;-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Tato zbierka by si zasluzila osobne vlakno. Co tak nafotit kazdy jeden kusok Tvojej zbierky a pridat par komentarov? Myslim, ze by to bolo uzasne.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je jedno starší foto, kde chybí tuším další 4 kusy Apollo limitek, které jsem v mezičase sehnal.

 

dd6771bed30ec0f7204d8ef23d3a9f83.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Koupit si malej domek nebo hodinky, to je, oc tu bezi..  :D Tohle na foru jen tezko bude mit konkurenci, alespon co se tyce Speedu urcite.. Kloboucek, velka parada!   :smile_anim:

Chtel jsem se zeptat, jak dlouho jsi to daval dohromady? Stalo by za to alespon nektere kousky zvlast nafotit a neco k nim i pisnout, to by bylo hodne navstevovane vlakno..  :punk:  

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mít skoro 20 skoro stejnejch hodinek, tomu říkám láska. Moc pěkná sestavička. Jinak mám to stejně jak kolega Exiztence- za mě Alasky a titanový 45th, ty kdyby byly i s tahem tak už dávno mám.

Pamatuji jak jsem si ty titanovky zkousel pred lety u Dusaka na Pankraci, tusim ze byly za 150 a rikal jsem si, tyvoe speedy za 150 to me staci ty moje za 50 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je mistrovská sbírka, to bych rád viděl na živo! Postavím se také do řady obdivovatelů ;-)

Mám to stejně, mít na ruce hodinky který pamatují 4-5 dekád to je něco zvláštního co s novymi hodinkami nekoupíš...

Ty moony z 69 jsou fakt parádní!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je jedno starší foto, kde chybí tuším další 4 kusy Apollo limitek, které jsem v mezičase sehnal.

 

dd6771bed30ec0f7204d8ef23d3a9f83.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Opravdu nadherna kolekce. Klobouk dolu. Napadaji me slova jako: hodinkové grály, sběratelské mety nebo plnění snů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...