Přejít na obsah

Dokusanův vrchol chronobundu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 703
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dobře ti hodinkovnice praská ve švech, o některejch kouscích jsem vůbec nevěděl :)

 

Btw když tak koukám na tu Wardí rodinku, říkám si, že nemá žádnej sjednocující prvek, že ta značka nemá vybudovanej "ksicht". Jasně, jsou tam různý modelový řady, ale stejně. Furt něco měněj, logo, cifry, ručky... škoda, jsou to dobrý hodinky, ale takhle si designovou identitu vytvoří jen těžko.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys nebyl magor(tak bys tady nebyl), jako my, stacily by ti k zivotu SMP na litacku a B01 na paradu. To je podle me velice rozumna a vse obsahujici kombinace. Ale tleskam tvemu rozsahu, i kdyz by me zajimalo, jak casto vemes trebas ty Sinny nebo Limes na ruku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po pátečním fotbálku na sportovních hrách, kdy mi po dvou minutách protihráč ukopl achilovku, budu mít několik týdnů na přemýšlení. K trezoru se nedostanu,druhá hodinkovnice zamčená v kanceláři. Na chvíli že mě bude OWG.

Jinak jedna změna na mě čeká zítra. Bondovky fuč a zítra dorazí Sinn 144.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ntvl, to jsme dopadli... ;( invalidé středního věku! Já můžu aspoň chodit a v práci ukazovat palec, jak je všecko OK! :lol2:

Ať se to hojí!

PS: příště to ale u sebe vidím spíš na zlomenej prostředník bude to o moc praktičtější!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Karle. Nejhorší je to neustálý polehavani a řízení firmy z postele.

Ať i tobě léčba probíhá v pohodě.

Navíc mám příliš času přemýšlet o hodinkách a nevím, k čemu to povede. :) Potřeboval bych aby už dorazily ty Bally Roadmaster Challenger 18, abych nevymyslel blbosti. Jinak jsem myslel, že první na odstřel budou ty Navitimery, ale nějak jsem si je zamiloval, takže asi půjdou z domu jiný hodinky.

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...