Přejít na obsah

Dokusanův vrchol chronobundu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 700
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Z vrcholu chrondu je v podstatě "sešup" do Wardí zátoky. Dražší kousky pomalu pouštím. Ještě zbývají LHD Pelagosy a Suby ND. Malá odbočka k Yema a Ball moc nedopadla. Ještě vyzkouším jeden microbrand, o kterém uvazuju už dlouho. Jelikož nemám žádný hodinky s panda cifrem, rozhodl jsem se (i díky výprodejove ceně) vyzkoušet Nezumi Loews ref. LQ1. 302. Strojek hybridní VK64 9d Seika (vím o nevýhodách).

Dnes tedy Jumping Hour

post-44633-0-66045500-1568272077_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomuhle cifru toho moc jinýho nepůjde. Možná nějakej vintage tropic rubber. Nebo hnědá vintage kožka, třeba jetej cordovan s několika odstíny. Ten cifr se mi líbí moc, docela by mě zajímala ta technologie, kterou je dělanej, a taky zda je každej cifr v LE originál nebo mají ty škrabance všechny identický.

 

K downgrade se nevyjadřuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten cifr se mi líbí moc, docela by mě zajímala ta technologie, kterou je dělanej, a taky zda je každej cifr v LE originál nebo mají ty škrabance všechny identický.

 

Technologii neznám, ale je to lakovaná ocel, která je ručně, tedy individuálně "poškrábaná"

Jinak jsem je hodil na canvas webbing z C65 Tridentů, kterej mi ležel v šuplíku

 

Introducing a hand-etched dial into the Trident 3 family, this 300-piece limited edition marks the first opportunity for customers to obtain this unique textured finish

......

The inclusion of a hand-etched steel dial with an 'Ombré' faded finish around its edge means this 300-piece limited edition poses a more special opportunity: the chance to own a watch that is truly unique.

-----

Dial that has been delicately scratched by hand. Not only will its wearer take satisfaction in owning one of just 300 models produced as part of this limited edition run; compare theirs with another, and each has its own subtly different character. These light scratches then 'Ombré' fade into a varnished black around the edge of the dial - a neat transition into its matte ceramic bezel.

post-44633-0-20020200-1568975814_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...