Přejít na obsah

Korunka na hodinkách


Doporučené příspěvky

Mám konkrétní zkušenost - ztržený závit na otcových Hamilton Khaki X-Wind. Oprava u Hanáka cca 4 roky nazpět. Vyměnili celé pouzdro a k mému překvapení to zase taková rána nebyla. Zkrátka se z opravy vrátily "nové" hodinky. Přesné podrobnosti (cenu) si už nepamatuju, ale můžu u otce zjistit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak odpověď od Altmana :

Pokud je u hodinek stržený závit je nutná výměna korunky i krčku, pokud jsou hodinky starší než 2 roky je dobré udělat i kompletní přetěsnění. Cenu opravy může stanovit až po prohlédnutí hodinek na servisu.

Pokud máte zájem o opravu, můžete hodinky doručit na naší prodejnu v Plzni nebo v Chebu

 

Nemáte někdo cenovou představu, kolik to může být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si nechal do telefonu přečíst doklad o opravě. Stálo to 8.200, ale v ceně byl celkový servis strojku (valjoux 7750) včetně výměny ložiska rotoru a pár dalších součástek, nové pouzdro (bez dýnka a podle všeho i skla), pochopitelně korunka a tlačítka, nová lumi, přeleštění tahu, výměna stěžejek a čepů a komplet nová spona. Jak říkám, z opravy se vrátily nové hodinky. Bohužel položky na faktuře nejsou rozepsané. Ale oproti takové Omeze je to za pár korun. Víc bohužel nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak jsem si nechal do telefonu přečíst doklad o opravě. Stálo to 8.200, ale v ceně byl celkový servis strojku (valjoux 7750) včetně výměny ložiska rotoru a pár dalších součástek, nové pouzdro (bez dýnka a podle všeho i skla), pochopitelně korunka a tlačítka, nová lumi, přeleštění tahu, výměna stěžejek a čepů a komplet nová spona. Jak říkám, z opravy se vrátily nové hodinky. Bohužel položky na faktuře nejsou rozepsané. Ale oproti takové Omeze je to za pár korun. Víc bohužel nevím...

díky... No, škoda, že e to není po položkách rozepsany. Takle člověk moc moudrej není. Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...