Přejít na obsah

Univerzitní hodinky pro UK


Doporučené příspěvky

Swiss quartz v dostojnom nerez puzdre s vodotesnostou casto aj so slusnym nerez naramkom kupis od 7k, takze cena je tradicne o triedu mimo. Inak ale mozu take hodinky sluzit pripadnemu absolventovi dlho a dobre (niet na tom moc co pokazit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, supr. Stastni to absolventi UK, ze si muzou koupit takovy krasny hodinky za pouhejch 15k.

Uplne vidim tu pani z Eltonu, konecne ve dve padla, umejt z paratek a rukou zbytky lumi, odpichnout.. a u pichacek zlej sef, ze dame prescas, poda ji tech osmdesat diplomu a chudak pani lupu a dalsich par hodin to zkouma..

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dzos:Pokud ses absolvent te skoly tak asi bude jiste stacit predlozit diplom,zacvakat je a budes stastnym majitelem techto hodinek :)

Predpokladam ze to na te fakulte nekdo musel prosadit a nebylo to jiste zadarmo.

Treba si za to koupi pekny Rolexy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to má být dárek od bohatých rodičů pro děti, co konečně dodělali. Mě ale ten styl přijde spíš pro starší.

 

Deti bohatych rodicu jiste dostanou neco jineho za statnice nez Primky :)

 

Odesláno z mého Pixel 2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to má být dárek od bohatých rodičů pro děti, co konečně dodělali. Mě ale ten styl přijde spíš pro starší.

 

Odesláno z mého Pixel 2 pomocí Tapatalk

 

To je investice do budoucna. Jednou do nich zestárnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Swiss quartz v dostojnom nerez puzdre s vodotesnostou casto aj so slusnym nerez naramkom kupis od 7k, takze cena je tradicne o triedu mimo. Inak ale mozu take hodinky sluzit pripadnemu absolventovi dlho a dobre (niet na tom moc co pokazit).

Já bych řekl, že i za podstatně méně :D

post-22755-0-41393700-1560430060_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...