Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Co ma ten šupák v Toyotě za hodinky?

Ps: doporučuji článek o bordelu (hadry, papíry, obaly od jidla) co nafotili novináři v jeho autě.

To je elita národa :-(

Já jsem řemeslník a styděl bych se jet s takovým autem na zakázku k ciganum..

Joe

post-67441-0-74342100-1561304817_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nečtu je, ale asi mu nevytloukli okno a ten bordel mu tam nenasypali..

Já tvrdím, ze existuje souvislost mezi tím, jaký člověk uvnitř je a tím, jaké okolí a domov si vytváří.

A taky samozřejmě chápu, ze ty extrémy existují na obou koncích spektra.

A Tvá poznámka ze sám jsem supak, se mě poměrně dotkla.

Joe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam auta, motorky aj bicykle ciste jak ti esesaci, co je na tom zle.. Ordnung muss sein 

 

to ze ma niekto humus v aute hovori presne o tom, ze ma humus v aute... teda ze je humusak. Je to mentalny disorder, proste niektori ludia nie su schopni dbat o cistotu. Kludne to moze byt aj nositel nobelovej ceny za fyziku, lajdak, idiot, genius, povalac alebo aj boris johnson.. Proste niektori ludia su humusaci. Poznam zopar takych osobne, niektorych aj velmi dobre a dlho. Doma relativne ok, v praci ok, inteligentny, nesmrdi, holi sa, meni si ponozky, umyva zuby, toaletak sucha kym nie je biely, prides k nemu do auta, otvoris dvere a hodis sablu. 

 

jediny rozumny zaver, co z toho plynie:

i) od humusakov si nekupovat auto

ii) boris johnson je traged aj bez spinavej toyoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam auta, motorky aj bicykle ciste jak ti esesaci, co je na tom zle.. Ordnung muss sein 

 

to ze ma niekto humus v aute hovori presne o tom, ze ma humus v aute... teda ze je humusak. Je to mentalny disorder, proste niektori ludia nie su schopni dbat o cistotu. Kludne to moze byt aj nositel nobelovej ceny za fyziku, lajdak, idiot, genius, povalac alebo aj boris johnson.. Proste niektori ludia su humusaci. Poznam zopar takych osobne, niektorych aj velmi dobre a dlho. Doma relativne ok, v praci ok, inteligentny, nesmrdi, holi sa, meni si ponozky, umyva zuby, toaletak sucha kym nie je biely, prides k nemu do auta, otvoris dvere a hodis sablu. 

 

jediny rozumny zaver, co z toho plynie:

i) od humusakov si nekupovat auto

ii) boris johnson je traged aj bez spinavej toyoty.

Osobně si myslím, že komenty typu "1+" atd. jsem dávají lidé, kteří jsou za prvé: momentálně bez vlastního názoru, za druhé: absolutně bez vlastního názoru. Tudíž je mi trochu trapné, že ti udělím 1+ a budu doufat, že za prvé  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně si myslím, že komenty typu "1+" atd. jsem dávají lidé, kteří jsou za prvé: momentálně bez vlastního názoru, za druhé: absolutně bez vlastního názoru. Tudíž je mi trochu trapné, že ti udělím 1+ a budu doufat, že za prvé ;)

Nebo za třetí: dostali varování od admina, že jejich názory nejsou v souladu se současným hlavním názorovým proudem fóra. Takže taky +1, protože BJ (už jen ty iniciály hovoří za vše :-D ) je šupák i bez bordelu v autě.

 

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...