Přejít na obsah

e-cigareta ...


Baker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

pohled z druhé strany. Pozorovatele. Hulit jsem přestal před 5 lety. Zrušil jsem své milované galoásky. Dvacku za den. Teď jdu do hospody s Godinem a Káemkáčkem a voni tam volizujou nějaký umělohmotný tyčky, kouří se jim vod huby, ale nic necítím, pak to rozšroubujou, něco si prohoděj, Milis na ně čumí a žadoní vo práska, v kouskách těch tyčinek pozoruju nějakej hnusnej bordel tekutej a je mi z toho tak nějak celkově na blití. Víc by se mi líbilo, kdybych vod nich sm.děl camelkama, hadry dal pak na balkon a spokojeně se díval, jak chlapci pálí jednu od druhé a nakonec v klidu umírají uhuleni v Pánu smířeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

pohled z druhé strany. Pozorovatele. Hulit jsem přestal před 5 lety. Zrušil jsem své milované galoásky. Dvacku za den. Teď jdu do hospody s Godinem a Káemkáčkem a voni tam volizujou nějaký umělohmotný tyčky, kouří se jim vod huby, ale nic necítím, pak to rozšroubujou, něco si prohoděj, Milis na ně čumí a žadoní vo práska, v kouskách těch tyčinek pozoruju nějakej hnusnej bordel tekutej a je mi z toho tak nějak celkově na blití. Víc by se mi líbilo, kdybych vod nich sm.děl camelkama, hadry dal pak na balkon a spokojeně se díval, jak chlapci pálí jednu od druhé a nakonec v klidu umírají uhuleni v Pánu smířeni.

 

 

Na byvalyho kuraka to je dost vyzralej nazor. To se mi libi. :)

 

v zásadě souhlas - je to Matrix v železnejch tyčkách - taková mastrubace bez piňďoura :smile_anim: .... zkusím do toho vyrobit vodka extrakt a "travní extrakt" a pak dám fýdbek, ale až o víkendu - teď na to nemám čas

 

.... nicméně si stále stojím :D za tím, že ač silný kuřák, tak mě to do trafiky či jiného tabaco šopu netáhne x jestli to dokážu skloubit s wodka extraktem tak jsem ouplně v poho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

vodka extrakt uz niekto vymyslel:

 

http://www.webpronew...-wasted-2012-05

 

:D no jo, to se ale nedá "hulit" - to je spiš pro astmatiky alkoholiky :D, ale to vlastně přijde - he he

 

* tudle sem někde četl, že ve Švédsku nebo gde absorbují alkohol nezletilci přes tampóny --- a kam si to strkají nebudu radši psát neb bych zcela jistě dostal :ban:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

doufám že to otestuješ a napíšeš krátkou reportáž :)

 

 

 

já do toho nejdu - vstřebávám to tradiční cestou :D

 

ale věřím, že by se tu nějaký adept našel - pro případné testmany = strká se to jinam než si to strkají ženy - he he

 

?Alcohol in your system is alcohol in your system. El fin justifica los medios, which means, the aim justifies the means.?:D :D :D

Upraveno uživatelem ?po
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pohled z druhé strany. Pozorovatele. Hulit jsem přestal před 5 lety. Zrušil jsem své milované galoásky. Dvacku za den. Teď jdu do hospody s Godinem a Káemkáčkem a voni tam volizujou nějaký umělohmotný tyčky, kouří se jim vod huby, ale nic necítím, pak to rozšroubujou, něco si prohoděj, Milis na ně čumí a žadoní vo práska, v kouskách těch tyčinek pozoruju nějakej hnusnej bordel tekutej a je mi z toho tak nějak celkově na blití. Víc by se mi líbilo, kdybych vod nich sm.děl camelkama, hadry dal pak na balkon a spokojeně se díval, jak chlapci pálí jednu od druhé a nakonec v klidu umírají uhuleni v Pánu smířeni.

 

A co je s Milisákem,že se tu ani neukáže?Posílal jsem mu SZ,ale bez odezvy :sad01_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Neverim moc zdravotni nezavadnosti, nic moc o tom nevim a to me brzdi.

 

Zdravotně nezávadné to není určitě, ale rozhodně to bude méně závadné než papír = prostě asi kupovat prověřené špiritusy (značkové) a né to kupovat po poutích :smile_anim:

 

asi takhle: Při přechodu na elektronickou cigaretu se vyhnete abstinenčním příznakům z nedostatku nikotinu.

 

 

a pod se klidně podepíšu

 

 

?po

 

 

 

 

Upraveno uživatelem ?po
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...