Přejít na obsah

Vylepšení fóra 2019


Bert

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 158
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nesmysl, to by tady snad bylo o tom minimalne nejaky tema ne?

Ale hra na trolla ti jde docela dobře, to ne že ne...

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/118991-právě-jsem-prodal-chronomag/#entry2159942

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Někdo si tu dřív stěžoval, že fórum neumí vyhledávat krátká slova typu IWC.

Jako workaround lze použít vyhledávání google s omezením na danou stránku.

Například když se do vyhledávače google zadá tohle:

site:http://forum.chronomag.cz/ iwc

google vrací výsledky pro hledané slovo IWC, ale jen v rámci našeho fóra. Snad to někomu usnadní život.  :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Možná jsem zaspal dobu a objevuje se to tu už delší dobu, všiml jsem si toho však až dnes a docela mě to zaskočilo...  :)

 

Ahoj, tohle je kontextuální reklama, která se odvíjí od toho, na co jsi v komplu čuměl .... Tak zpytuj svědomí :-) Jediný můj zásah do reklamy byl po té, co se tu začal zjevovat ten slovenský zmrd AB. Po konzultaci se zprostředkovatelem reklamy byla politická reklama zakázána.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaká novinka na hlavní stránce? Reklama,statusy po zavření se stále ukazují? Tak jsem si zvykl bez toho.

 

 

Nově mi nejde schovat kategorie, po kliknutí na "-" se sice schová, ale po obnovení je tam opět.

 

Borci, prosím, tohle trochu rozveďte. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bert: Dík za objasnění, kontextuální reklama mě nenapadla a nemůžu vyloučit (už si nevzpomínám), že jsem na  F-M stránky předtím skrzevá nějaký "Primky" fakt koukl... Ale jen jedním vočkem!  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Titulka je rozdělená na novinky, obecná diskuze, prodej, ostatni, enj. Když do některé z těchto sekcí nechodím, je v pravo na modré liště s nadpisem mínus. Po kliknutí se sekce sbalí a měla by tak zůstat. Posledních pár dní mi se mi zobrazuje vše i po sbalení, když obnovím stránku. Tzn. kliknu na mínus a sekce se sbalí, ale po F5 je je opět rozbalená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...