Přejít na obsah

Prim Spartak 70 L.E.


Doporučené příspěvky

Nápis nad vteřinovkou je úsměvný. Celkově je to taková tradiční Eltonovská nuda.

 

Prim je podle mě už jen značkou pro nadšence, dárce suvenýrů a státní správu. Ale na druhou stranu, všichni jsme tu tak trochu blázni. Tak jestli jim to stačí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Za mě za jedna mínus. Celkově velmi povedený zdrženlivý až krotký hodinky pro uvážlivé vybouřené z nás. Jak píše financ, tím místopisem si pomáhají s proporcí subdialu, a nápis je nutný, protože jsou výroční,  a oproti minulým výročím se dost drželi zpátky, což oceňuju, stejně jako skorotradici na limitky napsat město původu, má to logiku, což je v NMnM novinka. Mám za to, že zbytek šestky by právě kvůli místopisu nefungoval. Ty příliš dlouhé nožky jsou prostě chronická nemoc, takže jsem ji už vlastně přijal, jako postižení.

 

Jo a ta korunka se opravdu povedla - zvedla moje hodnocení nad chvalitebné.

 

U běžné verze bez místopisu, doufám, že přijde a doufám, že zvětší průměr subdialu, aby se trochu přiblížili proporci původního vzoru, která je opticky průbojnější.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cigi nepřeháněj to, pokud se ti to jeví dobrý, tak je to za tři, to je pro Elton ještě pořád dost milosrdný....  :photo:  :notworthy:

 

No, zkusil jsem "pedagogicky" zohlednit pokrok, a né je furt srovnávat s "nedostižnem"..... někdy to zabere motivačně  :D  :D :D

 

Na té velké fotce mne napadlo, že by stálo za to zkusit napsat czech made zespodu subcifru - místo navrhovaného kousku šestky - zdůraznila by se hrdě tato vlastenecká okolnost a subcifr by se kýženě zvětšil na vnější kružnici čísel.

Taky jsem překvapen, že to není v novodobém pouzdru spartak ( s elegantně zkosenými nožkami) , ale v basic pouzdru linea. To je zase odklon od logiky typové řady a z hlediska ceny je to vrhá do poněkud nepříznivějšího světla. Takže zpátky na chvalitebně :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...