Přejít na obsah

Nova limitka bondovek


Kid_A

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Ten vrtulnik na ciferniku bych dal, dokonce se mi docela i libi, ale ten erb si mohli odpustit, vylozene me to tam rusi. Navic ta zlata se tam vubec nehodi, stejne tak stitek na boku. A pokud uz tam chteli dat erb, tak meli dat plne dynko a vygravirovat ho (ten potisk na sklenenem pruhledu vypada hrozne lacine)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tohle nejsou bondovky...

At si delaji odkazy na kdeco,ale jen modry "vlnky" na 007 jsou jen seamadtery z 96'.

Tohle neberu.

To je jak milion variant na moony s coaxialem. To nejsou to moony.

Mno ale pro ujasneni, tech limitek od Omegy je uz moc.

Upraveno uživatelem libor2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe můžu říct, že osklivejsi hodinky jsem dlouho neviděl. A 4 ks pro Prahu? Řekl bych že normál,hlavni trh je jinde-Čína, SAE, Hongkong a většina z vás to minimálně tuší, ale brbla.

Tím jen shrnuju fakta, nesnažím se rejpat či hádat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe můžu říct, že osklivejsi hodinky jsem dlouho neviděl. A 4 ks pro Prahu? Řekl bych že normál,hlavni trh je jinde-Čína, SAE, Hongkong a většina z vás to minimálně tuší, ale brbla.

Tím jen shrnuju fakta, nesnažím se rejpat či hádat.

Martine, to nejsou 4ks pro Prahu, nýbrž pro celou ČR - Dušák, respektive Kvedu je hlavní distribuce, proto prochází jimi. Já teď koupil DSOTM Pitch Black a čekal jsem na ně měsíc, protože šly do výroby, všechno jde přes Kvedu. Nicméně, když jsem je objednával, tak jsem poptával i tyto a bylo mi řečeno, striktně 2ks pro ČR, to co píše Vjace mě nepřekvapuje (na fabulace českých distributorů obecně si sice nerad, ale zvykám), nu evidentně navýšili o dva kusy navíc, i tak je to ale žalostně málo při celkových 7007ks - doslova mi bylo řečeno, že jsme malý trh. Když odhlédnu k jiným značkám, kde jsou limitky v počtu 1888 ks (Alpina) nebo 1000/2000 ks (Oris), tak tyto se kolikrát rok, dva i více válejí v obchodech. Uvidíme, jak to nakonec bude. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Já si pořád stojím za tím, že je ta limitka pěkná. Jediné co bych vyměnil, je to vyobrazení erbu na dýnku. Buď bych nechal čisté sklíčko anebo, co by bylo ideální, dal bych tam celoocelové dýnko a na něm by bylo vygravírováno třeba jen logo "007". Ono je to opravdu vidět, že hodně záleží na úhlu pohledu na ciferník - viz. některá videa na YouTube. Na tyhle hodinky jsem si hodně myslel, dokonce jsem v rámci ČR rozhodil sítě a po zjištění, že dorazí jen dva kusy a faktické nemožnosti jejich nákupu, jsem připravené peníze použil na nákup auta :lol2:. Nákup v zahraničí jsem neřešil - plnou cenu jsem úplně dávat nechtěl...

 

Xenone, veliká gratulace! Líbí se mi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • Po roku...
V 6. 11. 2019 v 10:31, Xenone napsal:

Viditelnost vlnek a vývrtu hodně záleží na úhlu, pod jakým na to člověk kouká. Subjektivně se mi ale zdá, že limitky mají méně lesklý a černější cifr. Černá je černější? :smile_anim:

post-18520-0-26551200-1573032680_thumb.jpg

Ahoj, muzes, prosim, mrknout do SZ? 
Nevim, zda ti chodi... Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...