Přejít na obsah

Zapnuto hodnocení příspěvků


Doporučené příspěvky

travex nevyjádřil vůbec nic .... stejně jako ty ..... páč neumíte číst, ale to je fuk ...... tímto je hlasování zahájeno :D

 

To je v pohodě, travex ani nemá ambice něco vyjadřovat.

 

Tady je nejlepší si to ukázat na praktickém příkladu. Když chodily děti do školky, pořádaly se jednou za rok zahradní slavnosti (dobrovolné) na různé téma, jako jablka, hrušky, brambory, mrkev atd. No a rodiče se mohli (dobrovolně) zůčastnit soutěže o nejlepší pochoutku na dané téma.

 

Zatím cajk? Sledujeme text? Ok, pokračujeme.

 

No a každý vzorek dostal číslo (prosím povšimněme si podobnosti s kalendářem), který reprezentoval stejně označený hrnek (na začátku prázdný). Každý soplák dostal na začátku jeden knoflík, kterým měl ohodnotit, co mu nejvíc chutnalo (pořád je to jakš takš podobné hlasování o kalendář, ale určitě mě tady nachytáš, s tím počítám).

 

Tvl, půlka věcí byl totální hnus, ale aji ti malí smradi pochopili, že mají jen vhazovat a ne ty hrnky vysypávat.

 

Ale abys neřekl, že jsem parchant, dávám ti bod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, hlasoval jsem (samozřejmě pouze u těch, které se mi líbily jsem dal "plus"), par fotek, kde jsem kliknul změnilo stav na "plus jedna". Ale někde od třetiny už zůstal stav "nula". A hlasovací šipky zmizely, takže se to jakoby započetlo. Asi chyba v Matrixu.

Refreshni si po zahlasování stránku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Travexi, skvěle napsané, ale bohužel, Tvůj příměr Ypa míjí o spoustu námořních mil. Ty jsi totiž psal o malých smradech ....

ty tam čteš a vidíš nějaký příměr ? ..... travex píše pouze o dětěch které nemůžou vyjádřit svůj názor ..... ubožátka zdegenerovaný .....a ty svoje skrytý impertinence si strč do prdele 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty tam čteš a vidíš nějaký příměr ? ..... travex píše pouze o dětěch které nemůžou vyjádřit svůj názor ..... ubožátka zdegenerovaný .....a ty svoje skrytý impertinence si strč do prdele 

 

Nejdřív jsem Ti chtěl napsat něco o překročení míry slušnosti, ale pak si říkám, že čistě statisticky se tu někdo podobný musel vyskytnout.

 

...a statistika platí všude a vždycky.

 

Takže: Doufám, že se dnes máš fajn.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...