Přejít na obsah

Čím tohle otevřu?


Ondazz

Doporučené příspěvky

Ahoj, nevíte kde koupím na tohle šroubováček? Opačná pěticípá hvězdička. Zkoušel jsem gůglit, něco jako ?torx 5 point female? je tomu snad blízko, ale nic v téhle mikrovelikosti. neznám k tomu ani správná klíčová slova, ani žádný vhodný specializovaný obchod.

14857d1669b5f66507059b6aaf69268d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavice nastrcna vnitrni torx....

Ale mensi nez E4 budes muset asi dost hledat...

Diky! Nicmene jsem nic nevyguglil. Evidentne to bude jen pro vyvolene. Zkusim se zeptat na autorizovanym servisu, jestli to nejde koupit pres ne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky! Nicmene jsem nic nevyguglil. Evidentne to bude jen pro vyvolene. Zkusim se zeptat na autorizovanym servisu, jestli to nejde koupit pres ne.

zkusit to muzes, ale asi tusis, jakou dostanes odpoved.

ty specialni srouby delaji prave proto, aby do toho nikdo, krome autorizovaneho servisu nelezl. Takze jedina sance je Cina, nikde jinde to asi nesezenes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli je to fejk, tak ty šroubky můžou bejt taky fejk ..... možná bych to dýnko zkusil normálně vydloubnout, nebo něčím vytočit

Není to fejk :-) aspoň doufám, rozhodně cílem je makro focení pajšlu, nikoliv autentizace :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na torx tam jeden cíp chybí, tohle je pentalobe, použíhá ho třeba Apple na iPhonech. Otevírá se to tímhle, ale nevím, kde bys to sehnal.

 No jo! Teď to na monitoru vidím! S tou mou stařeckou vetchozrakostí sem si toho na displeji telefonu nevšiml.

Mea Culpa  :frusty: . Omlouvám se za dezinformaci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...