Přejít na obsah

nemohu se rozhodnout


Doporučené příspěvky

No když byla řeč o Junghans tak ty jsou myslím nej. Sice quartz ale superpřesný do 10 s za rok pokud nejsou v dosahu signálu a pokud ano tak rádiovky. Nikdo je nemá a ty v tmavém provedení s mapkou na cifru jsou fakt hezký. I poskakování ruček mají zajímavý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 194
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já měl už dvoje MladýHonzy - sice pěkné, elegantní, ale ani v jednom případě jiskra nepřeskočila...
... a mimochodem, to poskakování vteřinovek u kvartzu mně asi vadí nejvíce (modré Háčka, co jsem měl předtím to aspoň elegantně vyřešily absencí vteřinovky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarte,

 

....Potřebuju vteřinovku jako indikátor, že hodinky jdou....

 

Tiku zdar

Odjakživa u mechanik zkouším jestli jdou poslechem - takový zvyk... právěže mne ten minimalismus bez vteřinovky, která je zde IMHO zbytečná, láká ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem, co nabízejí varianty jiných hodinek, než které jsem zde uvedl do souboje, děkuji, ale vězte, že jsem opravdu prošel mraky hodinek, než jsem se dostal k těmto pár... je to sice cesta kompromisů a odříkání, ale je to tak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Hamilton a je. Mido jsou přeplácaný, jsem to nechtěl prve psát, teď musím. Jsem rád, že jsi vyřadil ta Seika - navoněná bída. Jedny takový máme doma... někde jako dárek za ukončený projekt, někde dole v šupleti. "Strhující ciferník" a příšernej tah. (Ale já Seiko špatně snáším obecně). Tyhle Mido nemá nikdo, jsou teda TADY neokoukaný, to je vše. V rámci zadání a omezení - téměř oblekovky - jedině ty Hamiltony. Pokud teda projdou testem s lupou...  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro me jsou hodinky bez vterinovky taky trosku problem. Jak se tam nic nehybe, je to takovy nudnejsi. Mel jsem chvili Stowa flieger bez vterinovky. Chod jsem kontroloval poslechem - Unitas krasne nahlas tikal...ale nakonec sly pryc, protoze bez ty vterinovky to proste nebylo ono. 
 

Ted do budoucna planuju poridit flieger small second. Centralni vterinovky s Unitasem se asi nedockam.

 

edit: u AP RO Jumbo mi chybet nebude :). To je vyjimka.

Upraveno uživatelem AdaMoss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...