Přejít na obsah

Nomos levněji na Chrono24.com?


Snape

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny

 

Nomosky se mi líbí už dlouho, konečně jsem se rozhodl, že je chci a jsem ochoten zaplatit. Samozřejmě jsem hledal ceny a našel stránku https://www.chrono24.com/. Ta stránka v podstatě spojuje různé obchodníky po celém světě, stačí zadat hledané hodinky a ono to něco najde. Co je zajímavé, jsou ceny.

 

Například

 

Tangente Neomatik 39 Silvercut

Na firemních stránkách je nabízejí za 86 100 Kč

Na Chrono24 je několik nabídek, vybral jsem například tuto od prodejce v Německu za 61 119 Kč. Hodinky jsou podle prodejce nové.

 

Ahoi Date

Na firemních stránkách za 96 200 Kč

Na Chrono24 za 63 602 Kč. Prodejce je v Japonsku. Opět hodinky jsou nové.

 

Atd. atd. Všechny hodinky, které jsem takto testoval, vycházely na Chrono24 podstatně levněji. Píšou tam, že mají ochranu proti nepoctivým prodejcům, peníze prý jdou do trust fondu a budou prodejci vyplaceny až po dodání hodinek. Navíc všichni prodejci jsou neustále hodnoceni a pokud by něco poslali špatně nebo vůbec ne, projeví se to v jejich známkování.

 

Takže se chci zeptat: Máte někdo zkušenosti s Chrono24.com? Doporučili byste to?

 

Díky za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na chrono24 můžou prodávat jak ověření prodejci, tak soukromí prodejci. Já bych po zkušenosti s jedním soukromým prodejcem zvažoval pouze nabídky Trusted checkout. U těch je možnost vrácení peněz, pokud je něco v nepořádku. Bez Trusted checkout se v případě problému s hodinkami započne proces dohadování o slevě, na který sice chrono24 nějak dohlíží, ale hodinky už vrátit prakticky nejde.

 

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som nakupoval z chrona neraz a prave aj Nomos (Club date) a nebol ziaden problem. Tak ako pise kolega vyssie cez trusted checkout je mozne vratenie penazi ale zase na druhej strane tam tiez moze byt problem ak predajca bude namietat ze si mu hodinky vratil v stave inom ako Ti ich poslal.

 

Co sa tyka diler vs sukromny predajca ja pokial nechcem nove hodinky stale nakupujem od private sellerov s ktorymi je rozumna diskusia a odpovedia na vsetky otazky. Ti su inak väcsinou aj otvoreni nejakemu vyjdnavaniu.

 

Modre ahoi aj s postou a datumom som mal naposledy ponuku za 2100 ?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chrono24 je portal, ty komunikujes v pripade zaujmu priamo s predajcom.

trsuted checkout je podla vsetkeho potrebny, keby bol v buducnosti nejaky problem.

to ze su ceny nizsie znamena ze su to sedivky, resp. sukromny predajcovian nie AD.

nieco ku chronu

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/35570-chrono24/page-2?hl=chrono24&do=findComment&comment=2344866

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny

 

Nomosky se mi líbí už dlouho, konečně jsem se rozhodl, že je chci a jsem ochoten zaplatit. Samozřejmě jsem hledal ceny a našel stránku https://www.chrono24.com/. Ta stránka v podstatě spojuje různé obchodníky po celém světě, stačí zadat hledané hodinky a ono to něco najde. Co je zajímavé, jsou ceny.

 

Například

 

Tangente Neomatik 39 Silvercut

Na firemních stránkách je nabízejí za 86 100 Kč

Na Chrono24 je několik nabídek, vybral jsem například tuto od prodejce v Německu za 61 119 Kč. Hodinky jsou podle prodejce nové.

 

Ahoi Date

Na firemních stránkách za 96 200 Kč

Na Chrono24 za 63 602 Kč. Prodejce je v Japonsku. Opět hodinky jsou nové.

 

Atd. atd. Všechny hodinky, které jsem takto testoval, vycházely na Chrono24 podstatně levněji. Píšou tam, že mají ochranu proti nepoctivým prodejcům, peníze prý jdou do trust fondu a budou prodejci vyplaceny až po dodání hodinek. Navíc všichni prodejci jsou neustále hodnoceni a pokud by něco poslali špatně nebo vůbec ne, projeví se to v jejich známkování.

 

Takže se chci zeptat: Máte někdo zkušenosti s Chrono24.com? Doporučili byste to?

 

Díky za reakce.

a jeste dodam abys nakupoval z EU, jinak si musis pripocist DPH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Já jsem poptává přes chrono 24 jedny hodinky u 3 prodejců a ani jeden se mi neozval. Tolik moje zkušenosti s chrono 24. Inzerujou tam i lidi, který už hodinky asi nemají nebo na to dlabou. Nebo oboje najednou.

 

Tohle se mi tedy taky jednou stalo. Prodejce nereagoval na poptávku a hodinky na chrono24 visely ještě minimálně měsíc, než je stáhnul. Ani potom jsem se žádné odpovědi nedočkal. Jiné nákupy ale probíhaly dobře.

Upraveno uživatelem (eco)Driver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...