Přejít na obsah

Boots! Boty! Bagančata!


Doporučené příspěvky

Malá hodnocení mých křápů. 0 shit 5 max. spokojenost

 

Caterpillat CAT Legendary. Lepené boty, moje první bagančata, které jsou teď na práci. Atraktivní, pohodlná bota s průměrným došlapem, zkusily toho hrozně

 

post-1551-0-57609300-1582319236_thumb.jpeg

 

Vzhled                                  3

Pohodlnost na noze             3

Pohodlnost při chůzi            3

výdrž                                    3

 

Red Wing 8881. Mohave semiš, nesmírně odolný, ale první red wing, které mě hned vyléčily z toho kupovat si menší čísla. Jsou o číslo menší a obešel jsem s nimi dvorek a dal je synovi, byly mně úzké, malé. Všechno blbě. Podrážka nevydržela klukovo šmajdání, nechal si tam pak dát Timberlake, nechápu sice proč, ale jsou to jeho boty. Jinak vypadají dobře a on je hodně čuně na boty

 

post-1551-0-55361900-1582318870_thumb.jpeg

 

Vzhled                                  4
Pohodlnost na noze             2
Pohodlnost při chůzi            3
Výdrž                                   5
 
Brogue Ranger 8128 byl pokus o "společenské" Red wing, přitahuje pozornost, hezká bota, ale při velikosti 43 si nemůžu vzít úplně tenkou byznys ponožku, protože pak v nich trochu plavu. V ponožkách happy socks je to ok. Na došlap tvrdá, debilní bota. nedělá moc hezkou patinu, spíše je nošením ošklivější
 
post-1551-0-07617400-1582318902_thumb.jpeg
 
Vzhled                                  5
Pohodlnost na noze             3
Pohodlnost při chůzi            2
Výdrž                                   3
 
Red Wing Blacksmiths  3345. klasické baganče stejných vlastností jako předchozí. Obšitý rantl nahoře neměkne ani po dvou letech a to je nosím celkem často.  Na došlap tvrdá bota, ze které bolí hnáty. Mají trochu jinou podrážku než brogue při velmi podobném kopytu. Při chození vzhled nemění (černá barva)
 
post-1551-0-57207600-1582318936_thumb.jpeg
 
Vzhled                                  3
Pohodlnost na noze             3
Pohodlnost při chůzi            1
Výdrž                                   4
 
Red wing 9105, na chůzi asi nejpohodlnější red wing, trochu při velikosti nohy větší, zvedá se mi v nich pata. Jsou pěkné a mám je docela rád. Podrážka se rychle sešlape, patinu dělají hezkou.
 
post-1551-0-13529200-1582318972_thumb.jpeg
 
Vzhled                                 4
Pohodlnost na noze            4
Pohodlnost při chůzi            3
Výdrž                                   3
 
Alden Indy boots 403 Horween Chromexcel. Klasická bota Indiana Jonese. Nejpevnější kůže, na došlap pevná, ale ne tvrdá, hezky sedí na noze. Zpracování na vyšší úrovni než ostatní. Dojem z ní je bytelný, ale pohodlný i na celodenní nošení. Zajímavostí, ktera jim bere body, je krátký jazyk, takže při zavázání na všechna poutka tkanička tlačí na ponožku. Divné. Patinuje nádherně a po vyčištění je radost na ně koukat.
 
post-1551-0-23720800-1582319058_thumb.jpeg
 
Vzhled                                 5
Pohodlnost na noze            4
Pohodlnost při chůzi            4
Výdrž                                   5
 
 
 
Wolverine 1000 miles suede skvělý semiš Charles F. Stead z Leedsu, nesmírně pohodlná bota, jako peříčko. Podrážka vibram a kůže. Výdrž nevím, jsou nové. 
 
post-1551-0-32029300-1582319204_thumb.jpeg
 
Vzhled                                 5
Pohodlnost na noze            5
Pohodlnost při chůzi            4
Výdrž                                   N/A
 
Závěrečný verdikt. Nejblbější boty jsou z této palety Red wing. Na práci a rubání zbytečně drahé, velikosti jsou spíš ruleta, celodenní chůze spíš otrava než radost. Řekl bych, že kdyby nebylo módy classic style a lumbersexuálů, tak si kromě 9105 neškrtnou.   Pokud bych se mohl vrátit v čase, pořídím si Wolverine, Alden a Red wing 9105.
 
 
post-1551-0-52374100-1582319290_thumb.jpeg
 
 
 
 
 
 
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 99
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Docela mě to vůči těm red wings mrzí, ale v porovnání s těmi zbývajícími to nejsou opravdu nějak extra super boty.  Dokud jsem neměl srovnání, tak jsem z nich samozřejmě učurával. Za ty prachy  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela mě to vůči těm red wings mrzí, ale v porovnání s těmi zbývajícími to nejsou opravdu nějak extra super boty. Dokud jsem neměl srovnání, tak jsem z nich samozřejmě učurával. Za ty prachy :lol2:

Jsem rad ze to nekdo konecne napsal , kazdopadne alden jsou proste o nekolik levelu vejs .. a kratkej jazyk je chyba ve strihu , nekdo nepocital ze se mu kuze pri ohybu zkrati.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rad ze to nekdo konecne napsal , kazdopadne alden jsou proste o nekolik levelu vejs .. a kratkej jazyk je chyba ve strihu , nekdo nepocital ze se mu kuze pri ohybu zkrati.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

tak proto ty potvory stály půlku  :) . Já je stejně nezavazuju až nahoru, takže pohoda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dají se ty Wolverine 1000 miles nebo Alden Indy boots 403 Horween vyzkoušet někde v ČR, nebo jen nakoupit na dálku?

 

 

nevím, kupoval jsem je na dálku, mám standardní 43 širší nohu a oboje bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fb811843366cac7b7e44d6475df580a2.jpg

Syncy, pekne to mate. Ale reknete mi, kde sezenu moje 20 let stare Everesty, pry handmade. Koupil bych si jeste 2 pary a vedel bych, ze uz to s nema doklepu:)

(nedavno to schytaly motorovkou, mel jsem pak takove smisene pocity:)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mozem red wingy len a len odporucit. Co sa tyka kvalitnych bot, tak ako entry level su fantasticke. Pracujem ako zahradnik u klokanov, cize celorocne joby a uz dva roky striedam iron rangery a moc toe, podla toho na co mam chut. Vacsinou 2 tyzdne jedny a potom 2 tyzdne druhe. Samozrejme ze ich vobec nesetrim, okopavam ich, lozim po stromoch, prehrnam s nimi zeminu ked sa mi nechce ohynat, preryvam sutre, potom pridem v piatok domov, okefujem a idem v nich do krcmi. Su fakt neznicitelne a pohodlne, denne 10-12 hodin na nohach, pohoda aj v 40tkach teplotach, nohy nesmrdia, ziadne otlaky, ziadne chyby na botach, az teraz po dvoch rokoch som menil na oboch podrazky. V podstate ich nosim stale, ine boty nemam, ani tenisky, kratase nenosim, takze aj v horucavach jeany a red wingy. Ale ako uz bolo spomenute, mozes ist o level vyssie k whites boots, alebo este vyssie nicks boots, wesco, viberg (usa), john lofgren (japonsko), este vyssie real mccoys, flat head...high end role club, clinch, white klouds.

Ja som si dal teraz usit v indonezii boty na mieru, pozri instagram prof.barnets. Indonezsky bootmakery maju neskutocne dobre hodnotenia medzi fanusikmi boticek. Nesmierne kvalitna praca, boty na mieru, vsetko rucne site (pripadne pozri sagara boots, outhound made a podobne). Boty ma stali len 200usd plus postovne do australie 50$, co je bezkonkurencne

Napiš nějakou recenzi nebo postřehy na ty botky od prof. barnets, Na obrázcích vypadají zajímavě, cena ještě zajímavější, ale dělá to na mě dojem tvrdé nepoddajné boty.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...