Přejít na obsah

Čištění skla s antireflexem


Doporučené příspěvky

Dobrý den, chtěl by se prosím zeptat na věc týkající se čištění sklíčka s AR. Našel jsem na fóru různé komentáře k AR ale toto jsem bohužel přehlédl. Jaký je podle Vašich zkušeností ideální postup základního čištění sklíčka s AR, aby nedocházelo k porušení vrstvy? Moc děkuji za odpověď. Hezký den. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky na to jdu jedině utěrkou z mikrovlákna, a pokud něco nechce pustit, tak na AR rozhodně netlačím, ale řeším roztokem na optiku určeným pro brýle a dalekohledy. 

Moc mě ten vnější AR nebaví jak se rychle upatle, nejraději bych ho úplně odleštil, ale to bych si musel být sakra jistý, že to jsou definitivky.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to jako sebou tyhle věci vážně taháte kvůli hodinkám? Nebo celý den chodíte s upatlanýma hodinkama a večer si je vyčistíte? Docela uhozený ne? Prostě když jsou zapatlaný, tak je utřu a podotýkám, že s antireflexem jsem doposud neřešil žádný problém. Mrknu na triko, cajk, dejchnu na sklo a čistím. Nehledal bych v tom vědu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji ještě jednou moc za informace. Řeknu že jsem s těmi možnými problémy s AR lehce frustrovaný :-). Koupil jsem si svoje vysněné hodinky Breitling Super Avenger ale přiznám že jsem o této věci vůbec nevěděl. Hodinky určitě nebudu nosit každý den, ale když jsem četl výčet věcí na které si dávat při nošení hodinek pozor, tak mám z toho lehkou depresi. Asi ty obavy pominou při prvních poškozeních... Děkuji za Vaši pomoc. Hezký den :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...