Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Karlosi, ano dělají, viz hned první příspěvek Bellse na todle téma a další reakce. Já ti nějak fakt nerozumim..

 Jak bys mi doporučoval se v týdle situaci zachovat?

 Jo tak, problém je to, že mi to udělá radost. Kdyby mě to nasralo, tak je to lepčí?

 A ne, já nechodim ve čtyřech vedle sebe po chodníku.

 Tyvole, takhle se nechat od Karlose vytrolit, fuj na to:)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen že když si budeme s radostí dělat naschvály, tak to tu budeme na lidskou bezohlednost nadávat donekonečna (nehledě na to, že nadávat na něco, co sám dělám, je jaksi divné).

Jestli si mám vybrat nezi uhnout a s radostí mu to oplatit, já si vyberu to první. Aspoň jsem sám nepřispěl k šíření bezohlednosti. Byl bych pak úplně stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezohlednost je čím dál větší a každou novou generací je to horší a horší. Mě například sere i to, jak mladí puboši chodí s těmi přenosnými reproduktory a obtěžují hlukem vyšponovaným do maxima svoje okolí. Jestli s tímhle uvidím někdy svoji dceru, tak dostane víc facek jak při potlesku na konci divadla. Nejlepší je, když se s tím cirkusem zastaví před vaším plotem u oken od pokojíčku, kde se snažíte uspat dítě a kouří tam jednu cigaretu v pěti děckách. To jsem se zase rozčílil, jdu si dát čokoládu.

Pobavilo:) neboj, dopracuješ se do stádia, kdy ti bude všechno jedno, hlavně aby nebyla zbouchnutá jedním z těch typasů :lol2:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen že když si budeme s radostí dělat naschvály, tak to tu budeme na lidskou bezohlednost nadávat donekonečna (nehledě na to, že nadávat na něco, co sám dělám, je jaksi divné).

Jestli si mám vybrat nezi uhnout a s radostí mu to oplatit, já si vyberu to první. Aspoň jsem sám nepřispěl k šíření bezohlednosti. Byl bych pak úplně stejný.

Z jedný strany je barák, z druhý silnice.Ty jako fakt radši vlezeš do silnice, případně se elegantně vyhoupneš na nejbližší okno? Dobrá, vyhráls.

 Ale to, že já do tý silnice uhnout, případně vylízt na barák, nejsem ochoten, furt nedokážu pochopit jako naschvál či bezohlednost z mý strany.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, egoismus je přesně důvod té bezohlednosti. Takto jednáme všichni, výsledek se nám moc nelíbí. A zároveň nám to brání v jakékoliv změně.

Současná výchova k egoismu a individualismu je prostě se společností a rostoucí populací neslučitelná věc.

Řešení našli asi jen Japonci.  A uměli to Indiáni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlosi, takže lepší je tý bezohlednosti bezvýhradně ustoupit, v tomhle případě vstoupit do silnice či vylízt na barák? A tím dát oněm lidem najevo, že se jim bezohlednost vyplatí? 

 Hele a ty fakt bereš neochotu lízt do silnice jako egoismus?

 Ale jako trolení dobrý, sakra:)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak misto vanocni party mame v praci "vanocni charitativni setkani". Jidlo a piti nebude, ale muzeme si zazpivat koledy a dat na charitu. Pro jistotu je to venku pred barakem, asi abychom rychle vypadli...

 

Kdy to máte, myslím, že bych na to mohl vidět z okna své práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlosi, takže lepší je tý bezohlednosti bezvýhradně ustoupit, v tomhle případě vstoupit do silnice či vylízt na barák? A tím dát oněm lidem najevo, že se jim bezohlednost vyplatí? 

 Hele a ty fakt bereš neochotu lízt do silnice jako egoismus?

 Ale jako trolení dobrý, sakra:)

získáváš bobříka trpělivosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštvalo mě, že se nemůžu zbavit vlhkosti v bytě. Zaměstnavateli mě přítelkyně přišlo jako dobrý nápad přeměnit průmyslový objekt na služební "garsonky". samozřejmě, že plastová okenní stěna na severní straně tesni perfektne, takze je durch mokré, v noci 2x vstávám a zdimam hadry, aby to neteklo vsude. Vyvetrat pomůže tak na 15 minut, dlouhodobě větrání pomaha tak napůl ale zas je doma kosa, ceresit toho polapa min jak já přes noc hadrem a kolem okna se to začíná hezky zelenat. Před měsícem jsem vymaloval, barva samozřejmě v hajzlu. Fakt nevím co s tím:-( a hlavně se bojím jak se to podepíše na zdraví. A ve smlouvě nemožnost vypovědět najem 6 měsíců...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Micey:No a co ty jsi vyřešil? Kromě toho, že ses pobavil vrážením do lidí?  No vůbec nic, jen jsi rozmnožil počet bezohledných a naštvaných. To není moc k chlubení, ani k pobavení. Za to by se normální člověk měl stydět.

Ano, jediné možné řešení je po japonsku ustoupit. Ano, sice to v těch tupých posiluje pocit správnosti, ale všechno ostatní je horší. Špatnosti se špatným příkladem zbavit nedá. A to právě egoismus nedokáže pochopit (Proč já bych něco dělal, jen ať pěkně udělá něco ten druhý).

 

Lidé v egoismu se sami stávají obětí své vlastní filozofie (ač jsou přesvědčení, že to tak není).

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyřešil jsem to, že jsem prošel kam jsem potřeboval a nikoho jsem neohrozil.

 Takže ty v tom konkrétním případě navrhuješ ohrozit sám sebe a další lidi vstupem do vozovky. Dobrý, to vůbec neni tupý řešení, naopak.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...