Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Hele Petře, to tě fakt lituju. Je to děsnej vopruz, hlavně to vyřizování. Ale jak tě znám, tak se z toho, způsobem sobě vlastním, brzo votřepeš.

 

P.S. a díky Hasňovi za další vlákno, kde neopomenul citovat několik veršů ze svého spisku "Antireflex - nová podoba Antikrista aneb zjevení ve škrábancích" :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio

Vrácený doklady jsou stejně k prdu - okamžitě nahlásit a nechat udělat nový.

 

Ačkoliv by člověk čekal, že s rostoucí sumou v penežence roste šance na vrácení je to u 70-80% (studie se liší) populace přesně naopak. Pokud tady byl trojnásobek měsíčního mzdového mediánu je to lákadlo jako prase. 20-30% populace jsou podvodníci z podstaty. Náchylnost k podvodu má dalších 40-60% lidí, za podmínky "že se na to nepřijde" - tedy podvodníci z příležitosti.

Skladba (gaussova křivka) "poctivec - potenciální podvodník - hajzl" je 20-60-20 nebo 30-40-30 - studie se liší.

...

 

Jsem to samozřejmě nahlásil hned ? místo toho, abych si na těch narozeninách konečně něco dal, jsem strávil večer sepisováním protokolu. Ale chválím policajty ? poctivě prošli krajnice, prohlédli popelnice a dvakrát projeli tu trasu.

 

Jenom si říkám, proč zrovna já jsem takový osel, že bych to vrátil, kdybych něco takového našel já. Snad se teda aspoň dočkám odměny na onom světě, když teď je mi opláceno takhle :angel: :).

 

 

Hele Petře, to tě fakt lituju. Je to děsnej vopruz, hlavně to vyřizování. Ale jak tě znám, tak se z toho, způsobem sobě vlastním, brzo votřepeš.

Tentokrát mě daleko víc mrzí ty prachy, nová občanka a karty se vyřídí v pohodě. S tím otřepáním nevím, to jsou věci, které člověka pomalu lámou a mění jeho vztah ke světu. I když už teda dávno nemám iluze. Naštěstí jsem si teď koupil dvě nově vydané knížky od Jeana Améryho, to mě snad rozptýlí :worried_anim:.

 

 

Hele, postěžujte si tady taky někdo na něco jiného, co vás na.ralo! Nemusí to být nutně vaše blbost, jako tohle. Třeba něco od : pitomý šéf, p.ča v offroadu, připálené maso nebo tak :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, postěžujte si tady taky někdo na něco jiného, co vás na.ralo! Nemusí to být nutně vaše blbost, jako tohle. Třeba něco od : pitomý šéf, p.ča v offroadu, připálené maso nebo tak :).

 

..mě nasralo poslední dobou víc věcí, ale všechno to jsou pi**viny podle toho co se stalo Tobě...wolle, já ztratit 60 litrů tak bych asi skončil v Opavě :wallbash:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna vcera jsem nasel u nas ve meste lezet an travniku velkou foto tasku i s obsahem - rodinka se vratila z dovolene a pri vykladani vozu ji nechala lezet na trave. Kdybych vedel jak se to ma delat , tak vratim jen ten obal... A ja blb obchazel vchody nez jsem nasel majitele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Hele, postěžujte si tady taky někdo na něco jiného, co vás na.ralo! Nemusí to být nutně vaše blbost, jako tohle. Třeba něco od : pitomý šéf, p.ča v offroadu, připálené maso nebo tak :).

Nejsi v tom sám. Mně se stalo něco podobného ještě za komunistů. Slavili jsme 30. 12., frajeři na Silvestra nepijí.:) Veškeré doklady a skoro 10 tisíc, což bylo tenkrát zhruba nastejno jako ty teď. Ale tehdy byl větší problém obnovit všechny doklady.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio

Zrovna vcera jsem nasel u nas ve meste lezet an travniku velkou foto tasku i s obsahem - rodinka se vratila z dovolene a pri vykladani vozu ji nechala lezet na trave. Kdybych vedel jak se to ma delat , tak vratim jen ten obal... A ja blb obchazel vchody nez jsem nasel majitele.

 

No právě ? jestli se ti nedejbůh někdy stane něco jako teď mě, budeš si připadat jako idiot.

 

 

Nejsi v tom sám. Mně se stalo něco podobného ještě za komunistů. Slavili jsme 30. 12., frajeři na Silvestra nepijí.:) Veškeré doklady a skoro 10 tisíc, což bylo tenkrát zhruba nastejno jako ty teď. Ale tehdy byl větší problém obnovit všechny doklady.

 

Tak to muselo být solidní ? 10 litrů byla tehdy spousta peněz. Ale aspoň jsi tam zase neměl karty :).

 

 

Tak hlavně, že osobitý smysl pro humor ti zůstal. ;)

 

Ten je právě obrannou reakcí na všechno, co se mi v minulosti stalo (a že trochu dávněji toho bylo k unesení víc než pro jednoho).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kadopádně se ten kdo to našel a nevrátil dopustil trestného činu dle § 219 Zatajení věci

(1) Kdo si přisvojí cizí věc nebo jinou majetkovou hodnotu nikoli nepatrné hodnoty, která se dostala do jeho moci nálezem, omylem nebo jinak bez přivolení osoby oprávněné, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio

No jo, přesně tenhle paragraf mám napsaný v protokolu, ale až k němu za dva měsíce dostanu oznámení o odložení, tak si s tím můžu akorát vy...tapetovat :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale chválím policajty ? poctivě prošli krajnice, prohlédli popelnice a dvakrát projeli tu trasu.

To máš dobrý. Když jsem šel nahlašovat ztrátu já, abych měl nějakej papír v ruce, tak jsem narazil na kokoty a chtěli mě poslat do pr... co tam jako lezu a co to po nich chci...

 

 

Salamku nebyla v okoli banka , herna nebo tak neco .. proste prumyslove kamery. Ze by jsi to obehla zkusil ziskat zaznamy... Koukam na detektivky vis :D

 

Enhance! Upraveno uživatelem Chumpus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio

Salamku nebyla v okoli banka , herna nebo tak neco .. proste prumyslove kamery. Ze by jsi to obehla zkusil ziskat zaznamy... Koukam na detektivky vis :D

 

Ne, nic takového, to zkoumali sami policajti.

 

 

To máš dobrý. Když jsem šel nahlašovat ztrátu já, abych měl nějakej papír v ruce, tak jsem narazil na kokoty a chtěli mě poslat do pr... co tam jako lezu a co to po nich chci...

 

Tak to jsi měl blbé. Opět se potvrzuje, že u většiny věcí záleží hlavně na lidech. ?Ti moji? policajti dokonce dostali telefonát z nějakého jejich ústředí, ať se na to vykašlou a nechají to na pondělí. Vzhledem k tomu, že se to stalo 350 km od mého domova, tak pan praporčík poslal pána na ústředí do pr.ele s tím, že to rozhodně sepíšou teď. Akorát mu musel slíbit, že nebudou chtít kriminálku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem přišel o firemní peněženku před pár lety v Milevsku. Měl jsem ji s sebou neb jsme jeli na chalupu hned z práce, v Milevsku jsem kupoval v trafice noviny a protože jsem potřeboval zaplatit ze soukromé peněženky a firemní překážela, tak jsem ji položil asi na pultík, zaplatil noviny, uložil soukromou peněženku a odešel jsem. Když jsem si toho asi za 15 minut všiml, hnal jsem zpátky, ale paní o ničem nevěděla. No mohl ji vzít další nakupující, nevím. Tehdy mě to přišlo asi na 9.000,- Kč.

Upraveno uživatelem pavča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi měl blbé. Opět se potvrzuje, že u většiny věcí záleží hlavně na lidech. ?Ti moji? policajti dokonce dostali telefonát z nějakého jejich ústředí, ať se na to vykašlou a nechají to na pondělí. Vzhledem k tomu, že se to stalo 350 km od mého domova, tak pan praporčík poslal pána na ústředí do pr.ele s tím, že to rozhodně sepíšou teď. Akorát mu musel slíbit, že nebudou chtít kriminálku.

 

Blbý to měli spíš oni, protože když jsem se jich zeptal jestli to fakt myslí vážně, tak jsem před nima vytočil 158 a popsal svojí situaci. Pak už byl klid.

Je to opravdu o lidech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi jsou k...vy. Manželce někdo na parkovišti u její práce před třemi týdny probořil oboje dveře, zadní blatník a utrhl nárazník na 5 měsíců staré A3. Škoda téměř za 90 tis. Byl to nějaký blb, co neuměl vycouvat. Pochopitelně ten hajzl odjel aby nepřišel o svůj bonus na povinné ručení a nikdo ho neviděl. Zajímá mne, jak se k tomu postaví pojišťovna, co se týká jejího bonusu na havarijní pojištění.

Já vím, jedná se jenom o materiální škodu a navíc žena přišla jenom o 10 tis spoluúčasti, ale jsem přesvědčen, že kdyby ten hajzl způsobil nehodu s těžkým zraněním, kdy je pravděpodobné, že zraněný do nedokáže identifikovat, tak ujede taky a neposkytne pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem jednou jel za jednou babou na Vinohrady a stopla me naka pani a lamanou cestinou vysvetlila, ze nemecky manzel je nejakej spatnej ci nejaka nevolnost. Nalozil jsem je, protoze byl nejakej problem se sanitkou nebo co, odvezl do nemocnice, jeste tam s nima pockal a nakonec i odmitl petimarkovou minci, kterou nabizeli jako odmenu.   :gun_bandana: Prehodil jsem si tasku na zadni sedacku, i s prachama na novej mobil a s mobilem, ktery jsem mel druhy den prodat, a za celkovou sumu koupit nejaky delo typu 5110. Jenze bylo pozde v noci, spechal jsem a nechal ji tam. Druhy den bylo samozrejme vykradeno, tak jsem sel na polise, cekal 2 h, pak me poslali na jinou sluzebnu, protoze Slezka je rozdelena do dvou okrsku, coz mi po telefonu nikdo nerekl, cekal 1 h a pak jsem dostal pokutu 500 Kc za to, ze jsem obcansky prukaz nevzal s sebou, ale nechal v aute :helpsmilie:. Obligatni dopis o tom, ze nikoho nenasli jsem dostal za 2 mesice. ;) Ale to uz jsem nemel ani to auto, ktery mi ukradli v Budapesti ....Takze tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...