Přejít na obsah

Steinhart OCEAN 1 BLACK


iMaty

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 673
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

Zdravím. Ptám se než na pocity s těmito hodinkami. Jak se jeví ciferník, zdá se mi docela malý k rozměru hodinek. Jak je to v reálu. Dík. Petr.

 

Ahoj, mám Ocean 1 s keramickou lunetou a ciferník mě rozhodně nepřijde malý.Luneta šlape za 1*

post-14980-079833200 1339078939.jpg

Upraveno uživatelem zibarek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, na prvni pohled vypadaji mensi, hlavne z primeho pohledu, kdyz se na ne kouka zesikma jsou super! Ale je to o zvyku, prechazel jsem z 46 mm nautic quartz ... Udelal jsem chybu s hlinikovou lunetou, doobjednam si keramickou az ve steinhartu zacnou reagovat na maily :-) jinak cerna vlozka lunety by dle WUS mela jit vymenit za keramickou, vymena je jina nez napr. U Rolex, vlozka je nalepena oboustrannou lepici paskou, na forech doporucuji lehce nastrikat silikonovym olejem a tocit za svitici bod dokud se vlozka neuvolni, pak odmastit a nalepit novou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou šikovné a dobře se nosí na ruce díky nízké výšce. Mám je asi tři týdny a dělají mi + 2 s. za den bez odkládání, mám je buď na ruce, nebo ve vrtiči. Gravírovaná luneta by byla super, ale za ty peníze už by jsme toho chtěli moc. Fotka je na zápěstí 18,5 cm.

post-14980-050589600 1339164407.jpg

Upraveno uživatelem zibarek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravim, na prvni pohled vypadaji mensi, hlavne z primeho pohledu, kdyz se na ne kouka zesikma jsou super! Ale je to o zvyku, prechazel jsem z 46 mm nautic quartz ... Udelal jsem chybu s hlinikovou lunetou, doobjednam si keramickou az ve steinhartu zacnou reagovat na maily :-) jinak cerna vlozka lunety by dle WUS mela jit vymenit za keramickou, vymena je jina nez napr. U Rolex, vlozka je nalepena oboustrannou lepici paskou, na forech doporucuji lehce nastrikat silikonovym olejem a tocit za svitici bod dokud se vlozka neuvolni, pak odmastit a nalepit novou ...

 

Už se ti povedlo koupit a vyměnit lunetu? Řeším podobný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Otázka je asi dodací lhůta ... Steinhart měl nějaké problémy s dodávkami, třeba už to pořešili, keramickou lunetu mám taky v plánu, hliníková se hrozně jednoduše odře(po pár měsících na 2 místech) a to jsem na ně fakt opatrnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka je asi dodací lhůta ... Steinhart měl nějaké problémy s dodávkami, třeba už to pořešili, keramickou lunetu mám taky v plánu, hliníková se hrozně jednoduše odře(po pár měsících na 2 místech) a to jsem na ně fakt opatrnej

 

Ja ji za pul roku odrel uz docela patrne, hlavne ze zacatku, nejsa zvykly na tu tloustku hodinek jsem je porad omlacoval o zdi a futra, coz diky solidni konstrukci odnesla jen ta nejmekci cast hodinek, luneta :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...