Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Prva zena co uprednostnuje mensie... :) Ja Monca a tieto nemaju tu velku Sub sponu... :)

Ja som skromná, takže si vystačím aj s menším kúskom  :D Ale teda nasadil si mi chrobáka do hlavy, mám nad čím premýšlať... Myslíš, že v Sherone by boli k "okuknutiu" k dispozícii?

 

Posledne luce letneho slnka....

 

attachicon.gif33466F14-A0EF-4D24-94A9-DA8AD1E97468.jpeg

Jaj, ale aj tieto sa mi pacia...  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Kano jsou super. Divam se na ne posledni dobou, ale mam strach z velikosti. Muzes porovnat jak sedi s Mako/Ray?

Můžu - jsou větší ^_^ Jak papírově, tak opticky i pocitově. Ray mají 42 mm, Kano 44 mm, jsou celkově masivnější a vypadají jako větší hrouda oceli i díky lunetě, ta na Ray je víc zkosená, takže vypadá štíhleji, na té na Kano je na první pohled víc masa. Mám zápěstí 16.5 - 17 cm a tohle je na hraně. Ray mi s tou rukou líp splývaly a daly se nosit univerzálněji, na Kano už musím mít náladu. Zase ale Kano mi ve srovnání s Ray přijdou kapánek elegantnější a víc "dressy", ale to už je čistě moje projekce. Nicméně, jestlis někdy měl v / na ruce Steinhart Navi B-Uhr 44 mm, tak ty mi na zápěstí odstávaly a přečuhovaly obrys ruky mnohem hůř, ty šly z domu, Kano ještě unesu.

 

post-14111-0-62599300-1568550804_thumb.jpg

 

Edit: Zkusil jsem fotku z větší vzdálenosti, jestli to k něčemu bude.

Hrozně se mi líbí Ohm-astkovy  :D HMLTNy, ale vidím tam stejný problém jako s těmi B-Uhr: Strašně dlouhé a rovné nožky  :lol:

Upraveno uživatelem Filip.J
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nevím jestli se mám stydět nebo ne... ;)

Ale co naplat-ty menší 39 jsou celkem fajn... sice na mě jde mírná chronodeprese a maj to nahnutý,ale nemůžou za to...

Na tobě je chronodeprese co jsem tady :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...