Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Tohle je přesně ten typ závodu u kterého dopředu vím, že se ho nikdy nezúčastním...klobouček. Přehodnotil jsem názor a zkusím výše opěvované wave ridery od mizuna. Máte někdo nasledováno, jak se bota vyvíjela od modelového označení 17 do letošních 22? Má cenu si připlácet? Díky za rady

Ja mam a mal som len19ky, nie su extra rychle ani lahke, idealne ako objemovky,tlmia tak akurat, strasne drziaky, da sa v nich nudzovo aj do lesa mam v nich 2400km, len prelepene diery pri malíčku ale inak dobre!

 

Odoslané z SM-A600FN pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snazim se ted chodit obden behat a musim rict ze me to zacalo docela bavit :)

Novy boty (Mizuno Wave Inspire 14) taky pomohly a uz jsem 6-7 kilo zhubl, ale jeste to bude neco chtit, mam ted presne metracek na 190cm.

 

Beham 6-7 km tempem cca 5:20 (neni to rovina) a chci se zeptat, jestli ma cenu kupovat nejakej pas nebo neco na hlidani tepovky? Beham jen s Nike run na iPhonu.

 

Diky.

 

Tempo 5:20 na 100 kilo není vubec spatne.

Jestli ti zatim staci telefon, tak bych to neresil. Casem zjistis jestli budes neco vic potrebovat. Ja sice pas mam, ale vetsinou beham bez neho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu. Mám boty Mizuno Wave Ultima a už jsou zralý na výměnu. Moc toho nenaběhám, tak jednou týdně cca 5km. Při 182cm mám 94kg, tak potřebuju, aby hodně tlumily. Dostal jsem doporučení a nabídku (cca 2000Kč) na boty Adidas Solar Glide. Máte někdo s nima zkušenost, stojí za to? Nebo zůstat u Mizuno? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Prosím o radu. Mám boty Mizuno Wave Ultima a už jsou zralý na výměnu. Moc toho nenaběhám, tak jednou týdně cca 5km. Při 182cm mám 94kg, tak potřebuju, aby hodně tlumily. Dostal jsem doporučení a nabídku (cca 2000Kč) na boty Adidas Solar Glide. Máte někdo s nima zkušenost, stojí za to? Nebo zůstat u Mizuno? Díky.

Když by jsi zvednul rozpočet, podívej se na obuv On Running mám je na tvrdé povrchy a jsem maximálně spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tempo 5:20 na 100 kilo není vubec spatne.

Jestli ti zatim staci telefon, tak bych to neresil. Casem zjistis jestli budes neco vic potrebovat. Ja sice pas mam, ale vetsinou beham bez neho.

 

Ja spis premyslel nad nejakym naramkem/hodinkama treba... Jinak ja vcera taky prvni desitka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam a mal som len19ky, nie su extra rychle ani lahke, idealne ako objemovky,tlmia tak akurat, strasne drziaky, da sa v nich nudzovo aj do lesa mam v nich 2400km, len prelepene diery pri malíčku ale inak dobre!

 

Odoslané z SM-A600FN pomocou Tapatalku

Objednal jsem 22 a uvidíme. Závodit v nich nehodlám, takže výdrž a odolnost by se mi líbila. Načetl jsem na ně dost chvály, tak uvidíme. Dneska se půjdu proběhnout ve svých starých škrpálech a příští týden si trasu zaběhnu v mizunech. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ridery su super, Keby som ich nasiel za 70-80e tak do nich znova idem, len si dost drzia cenu, a +100e je moja hranica

 

teraz som kupil do rotacie Hoka Cavu, moje prve hoky, vaha v 9,5uk je 235g, su ale dost uzke a mam pochybnost ci ten textil vydrzi nejaky objem.c210af07ad7546e347c041ca2eb02585.jpg

 

Odoslané z SM-A600FN pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau, docela by mě zajímalo, jak se cítíš. Z 86 na 140 během jednoho dne v květnu mi příjde dost masakr, toho bych se dost bál. Myslím, že jsem měl před svou letošní první padesátkou na konci dubna naběháno asi 800 Km a připadal jsem si jako ne úplně ideálně natrénovaný :-). 

inak já jsem o víkendu trošku zapracoval na letošním objemu a zvednul to z 86 na 140 km na čavisovské 50 (letos 53 km) - okruh se běžel v opačném směru a s mírnými úpravami. profil v tomto směru byl výrazně těžší, z příjemných dlouhých seběhů se staly nekonečné stoupání. původní plány vyšuměly někde na dvacátém kilometru a z druhé půlky se stal pěkný boj o přežití, ale nakonec jsme si to užili a do cíle, dá se říct, doběhli :)

attachicon.gifcavisov2019.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nad timhle vzdycky premyslim, ze mam nabehano i natrenovano malo.

ale prijde mi ze mi staci parkrat za rok dat neco delsiho (nad 50 km) a telo si na tu zatez zvykne a jsem po zavode celkem v poho. v mem pripade v podstate trenuju na zavodech a ty delsi mam tak trikrat do roka. a taky nejedu na krev, chci si to i uzit. tentokrat me nohy bolely jeste v pondeli, takze to bylo tezke (mel jsem letos v zime pauzu a vynechal jsem zimni zavody).

 

moje doporuceni je zacit s dalkovymi pochody, az pak to zkusit klusat/bezet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obcas je potreba se pochlubit :) O vikendu jsem konecne zabehl pulmaraton v polovicnim ironmanu pod hodinu a pul. Takze trikrat hura, prvni letosni cil splnen :)

 

Klobouček.  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

 

Za kolik jsi do dal celkem? A kolik máš čas na čistý PM, bez toho rozježdění na kole?  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...