Přejít na obsah

Hodinky na pracovišti


budo

Doporučené příspěvky

U nás v práci se nesmí fotit :) Tak jedna tajná fotka. Omluva za kvalitu (mobil), omluva za hodinky, moje definitivní dnes HODr.Kubson dal na poštu!

HODr. = Horologinae Doctor

co to je za praci ze se nesmi fotit?

 

to martin: si schvalne dam pozor az se bude hlasit kapitan, jestli neuslysim tvoje jmeno. :) letam casto

Upraveno uživatelem 911
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás v práci se nesmí fotit :) Tak jedna tajná fotka. Omluva za kvalitu (mobil),

Hehehehehe. Čekal jsem, jestli se tu Tvůj příspěvek objeví :-D

 

omluva za hodinky, moje definitivní dnes HODr.Kubson dal na poštu!

HODr. = Horologinae Doctor

1. Nic jako definitivní hodinky neexistuje, jsi tu dost dlouho na to, abys to věděl.

2. Co že jsi to koupil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, neodolal jsem :D Pro jistotu jsem zhasnul a vypnul monitor.

1) existuje. Jsou to ty, co o nich prohlásím, že jsou definitivní. Pravdou je, jak říkal Miloš Zeman, že jenom idiot nemění své názory :D

2) no to, co Kubson prodává přece. Zítra sem dám fotky obou ;)

Upraveno uživatelem New X-Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, neodolal jsem :D Pro jistotu jsem zhasnul a vypnul monitor.

1) existuje. Jsou to ty, co o nich prohlásím, že jsou definitivní. Pravdou je, jak říkal Miloš Zeman, že jenom idiot nemění své názory :D

2) no to, co Kubson prodává přece. Zítra sem dám fotky obou ;)

Ty na chronomagu končíš? Jinak bys nemohl vyslovit takový blábol,jako "definitivní hodinky" :bangin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SENNA po renovaci? :clap:

 

Ne, je to Eterna c. 852, poválečná produkce.

 

To jfidler: njn, chytily mě za srdce starý hodinky, dneska už vlastně nic jinýho nenosím. Jen si nějaké pořiď, je to krásný pocit mít na ruce léty ověřenou kvalitu :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak Tě živí železniční modely?

tipnul bych si ze je vyrobi a pak proda.

 

A teď si představ, že jde na přistání a na displeji má místo letových přístrojů puštěný Chronomag. :D

no budiz, hlavne aby nemel chut se do tech budiku koukat a stelovat. jako aby byly presne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to martin: si schvalne dam pozor az se bude hlasit kapitan, jestli neuslysim tvoje jmeno. :) letam casto

 

Musím tě zklamat,ale mé jméno stoprocentně neuslyšíš ;) ! Za prvé můj nick je pouze literální postava a za druhé pracuji jako letecký mechanik...Takže jestli někdy přesto uslyšíš z intercomu kapitána jménem "martinbor",tak jsem se z chronomagu zbláznil a ukradl letadlo....tak se začni modlit :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...