Přejít na obsah

KULINÁRIUM Chronomagicum


Doporučené příspěvky

Tvl, to vypadá jako by si kolem těch klobás griloval pověstný plátek s broskví a sýrem.

Ten spodek si netroufám identifikovat. Asi něco z molekulární gastronomie.

Co ti budu povídat, hopo ? todle je vyšší dívčí, na to moje kouzla a čáry nestačí.

 

Jo a tuhle sem synoj slovil křupky, co mu žena nechává v autě. Pešek.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hopo Ty jsi stejně můj člověk, ten sladký humus taky nežeru :) Jediné co je horší jsou rýžový nákyp a nudle s mákem. Obecně sladké jídlo moc nemusím, ale tohle je humus  :lol2: Ještě krupice, fuj.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hopo Ty jsi stejně můj člověk, ten sladký humus taky nežeru :) Jediné co je horší jsou rýžový nákyp a nudle s mákem. Obecně sladké jídlo moc nemusím, ale tohle je humus  :lol2: Ještě krupice, fuj.  

Tak vono dukátový buchtičky jsou humus, ale se šodó už je to lepší. A ještě lepší je to šodó bez buchtiček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě sou úplný dno ty nudle s mákem. Až někde vysoko nad tím je zemlbába.

Všechny tyhle jídla miluju. I nákyp. A měl jsem rád i ty verze komunistické školní kuchyně. Ještě jsem si chodil přidat. Na nákypu jsem měl nejraději ty křupavé, připálené okraje. Jsem holt prostě jinej...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny tyhle jídla miluju. I nákyp. A měl jsem rád i ty verze komunistické školní kuchyně. Ještě jsem si chodil přidat. Na nákypu jsem měl nejraději ty křupavé, připálené okraje. Jsem holt prostě jinej...

Nejsi. Taky to tak mám. Ikdyž na nákypu mám raději ty lahodné ?vlhké? vnitřky. Ve školní družině byly okraje vs. středy předmětem čilé směny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já abych byl fér, tak sladké obecně moc nemusím. Kromě snad Coly. Ještě mám rád teplý štrudl s vanilkovou zmrzlinou a nanuky. Ale třeba představě jak si dám Milku nebo nutellu na lžičce je mi úplně zle. Občas si dám teda čokoládu 80% + ale třeba tak 3 čtverečky. Jo creme brulee mám rád. Ale třeba ty dezerty co tu dělá maxel mě nalákají vůbec. Dort jsem měl naposledy asi v 15 letech :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

sladké obecně moc nemusím

 

 

 

 

Kromě snad Coly.

Ještě mám rád teplý štrudl

 

 

 

s vanilkovou zmrzlinou

 

 

 

 

 

a nanuky.

 

 

 

 

Občas si dám teda čokoládu 80% + ale třeba tak 3 čtverečky.

 

 

 

 

Jo creme brulee mám rád.

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D

Tvl  :lol2:  ale creme brulee mám rád, ale dám si ho 1x ročně. Štrůdl jsem měl naposledy minulý rok v létě. Nanuk včera a byl to tento rok druhý. Hořkou čokoládu jsem měl v Prosinci a to s nějakým chilli jeden čtvereček 2x2cm a Colu já rad :D Jo a na Vánoce jsem si dal dva kousy lineckého s marmeládou. Ovocné věci občas i sním :D 

Jo a vyloženě trpím, když do sebe musím napráskat gel na kole. To je fakt humus. Vlastně by se dalo říct, že ze sladkého pravidelně zvládnu colu, ovoce, med. Občas domácí marmeládu co nemá moc cukru a ty gely ale to mi nechutná...

A vůbec neser :D 

Jinak jsem včera dělal opět Spagh. pomodoro a troufnu si tvrdit, že ho už umím lépe než v Divinisu ;) Akorát teda jídlo moc nefotím. Občas teda trochu podvádím a švihnu tam Parmezan nebo mozzarelu, ale jedl jsem to tak xkrát na Sicílii a je to ještě o fous lepší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...