Přejít na obsah

Prim cal. 96 - "TV"


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 192
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak mi z Eltonu dorazily černé televize. Prošly si očistnou kůrou a vypadají velmi dobře (teda aspoň já si to myslím). Trošku mě se.e ten hnědý řemínek (byl na nich, když jsem je koupil na Aukru), nevypadá to úplně blbě, ale v pořádku to taky není. Hodinky mají skvělé původní pouzdro, opravený a vyladěný strojek a renovované ručičky. Ty původní nějaký blbec natřel tak, že vrstva barvy neumožnila chod hodinek.

 

post-23666-0-30664200-1364409148_thumb.jpg

 

post-23666-0-09906700-1364409195_thumb.jpg

 

post-23666-0-27812700-1364409215_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas je pekny, cerna je dle meho nejhezci varianta. skoda toho pouzdra (novejsi verze, navic oble hrany nasvedcuji ze bylo prechromovane - ale mozna je to jen tou fotkou) ale kdyz budes chvili "supit" na netu, nekde se objevi a pak to jen prohodis... mel jsem to podobne ;-)

 

post-23165-0-10589400-1364413944_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi máš pravdu, když koukám na ty hrany jsou trochu neostré, ani mě to nenapadlo. Prodejce se jeví jako spolehlivý, má toho na Aukru hodně, bral jsem od něho víc věcí, takže jsem nepředpokládal, že by... No tak budu shánět. Dík za upozornění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

nemam Vas rad, tie cierne su NAJ a neviem ich zohnat.!!!

 

 

 

Celkem dost často se objevují na aukru.

 

 

CHce to trpělivost, jako u všech modelů- ony se objeví.

 

Já myslím, že kolegovi rozumím, stejně jako většina "ich nevie zohnat" za cca "petstokorún", za 2-3 "tisiace" to nebude problém  ;) (zatím)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Slovensku som ich videl len raz, a prave vtedy som bol vo Svedsku...

Chlapikovi som pisal ze akceptujem jeho cenu a ze nech mi ich posle na dobierku... ale.. uz neodpisal a inzerat zmizol na druhy den.
takze tak.

a na aukre sa necitim dobre nejak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Je nějaká možnost, jak restaurovat vypocené pouzdro televizí, aby to nebylo poznat. Novochromovaná pozdra, kterých je na aukra plno jsou mnohdy k zblití, a pouzdro v dobrým stavu stojí majlant (a objevuje se zřídka kdy).

A ještě jedna věc... Když už člověk nemá televize v ideálním stavu... je lepší se s tím smířit, protože je to originální stav, nebo není na škodu (hodnota hodinek se nezmění) s tím něco udělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K očistě sklíčka nemusíš vyndavat stroj. Pokud to není třeba na stroj nešahám. Často je zarezlá ta kotva co drží a posunuje korunku, když to vyndáš máš tak 30% šancí že to nepůjde zpátky. Je to pak strašná pakárna, rozebírat a měnít tu kotvu.

Sklo u TV vyndavám obyčejnou přísavkou, má jí kdejaký plyšák do auta. Poradil me to před lety můj hodinář. Jinak se může stát že bude chycené vteř. lepidlem. To už bych nechal na hodináře. Tohle sklo se špatně shání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K očistě sklíčka nemusíš vyndavat stroj. Pokud to není třeba na stroj nešahám. Často je zarezlá ta kotva co drží a posunuje korunku, když to vyndáš máš tak 30% šancí že to nepůjde zpátky. Je to pak strašná pakárna, rozebírat a měnít tu kotvu.

Sklo u TV vyndavám obyčejnou přísavkou, má jí kdejaký plyšák do auta. Poradil me to před lety můj hodinář. Jinak se může stát že bude chycené vteř. lepidlem. To už bych nechal na hodináře. Tohle sklo se špatně shání.

 

Mockrá Ti děkuju. hodinky opravdu prokoukly! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...