Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

niekto rady ako zistit aky kaliber tuka v mojich hydach ? officko uvadzaju l619/888 a teda ak som spravne pochopil lisi sa to kus od kusu ? Kupoval som ich iba par tyzdnov dozadu avsak neviem kolko lezali na sklade kedze sa mi na nove 6tyzdnov a viac cakat nechcelo. Dakujem za kazdy postreh a radu. Je mi jasne ze pozret sa dnu by to vyriesilo ale uplne nove hodinky sa mi nechce nechat otvarat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Ano lunetu mozes dat ked na to pride aj dolu a hodinky zostanu v tomto pripade vodotesne. Ale pozor nie vsetky hodinky to tak maju, su konstrukcie kde sa luneta otaca s celym hornym kusom puzdra a sklom, napriklad Eterna KonTiki GMT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Narazil jsem na tři verze "starých" LHC určených pro americký trh, kdyby se někdo chtěl odlišit a byl fanda hvězd a pruhů. Mají jiné ciferníky, jiné dýnko a dva ze tří modelů i jinou povrchovku pouzdra a tahu.

 

https://shop.us.longines.com/watch-selector/hydroconquest-usa.html?utm_source=ablogtowatch&utm_medium=banner&utm_content=AA8_HC10

 

post-30813-0-45120900-1530677171_thumb.jpg

 

Jestli to tu už někde je, tak pardon, nestíhám číst všechno zpětně. Ne že mne bude moralles zase peskovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Servis normálně u AD, tedy u Bechyněho. O intervalech servisu se toho tady napsalo už tuny. Pokud s nina chodíš do vody tak jednou za rok nebo dva nechat přetěsnit. Strojek samotný zas nějakou přespřílišnou péči nevyžaduje. Max jednou za 5 let promazat. Jinak není důvod se v tom vrtat, pokud funguje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ok díky za tip. Ještě by mě zajímalo, komu tu HC vydrží na natažení déle než 14 hodin?:) Musím hodně mávat rukou, abych dal mnohem více, laboratorně to je dle manuálu až 40h, což bych asi musel celý den jezdit na kolotoči :-))

 

Doma mám natahovač, ale na chalupě na ně občas zapomenu a ráno stojej :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam klasická ETA. Ta by i při hodně líném způsobu života měla v pohodě dát aspoň 26 hodin. Teda, pokud hodinky nosíš celý den. Je teda pravda, že japonské strojky Seiko nebo Orient se natahují snáze a rychleji, ale 14 hodin je málo. Jak dlouho je máš v průběhu dne na ruce? A máš je na ruce každý den nebo někdy vynecháš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...