Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

Zdravim Vas vsetkych vyberal som hodinky fakt dlho zacal som Certinami DS action diver,Tissotmi seastar,Tag Heuer Aqaracer ....Certiny boli celkom ok Tissot som zrusil skoro okamzite,obrovske sklamanie prislo s Tagmi nazivo to bolo pre mna strasne mdle nevyrazne doslova ako vyprate v save,musia zamestnavat super fotografov...na moje stastie Longines zasa vela penazi fotografom pre oficialny web asi nedava a po osobnej navsteve som sa jednoznacne rozhodol pre novy model Hydraconquest automatic v modrej farbe,hned som doobjednal modry gumeny remienok a v utorok pojdem pre ne.Tesim sa velmi!

 

tak to budes asi prvy s novymi HQ 2018, tak nahod pak fotky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano presne ten som objednaval ked to budem mat nafotim to....jedine cim niesom si isty je ci som dobre objednal 43mm alebo som mal 41mm ruku mam 19cm .... btw niekto sa pytal ci sa tah zuzuje ... to som si vobec nevsimol ale tu je video kde to porovnavaju konkretne 1.40 min

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani prave som dorazil domov.Hydroconquest je doma.Prve postrehy su ze tah sa naozaj zuzuje,antireflex je obojstranny a rezerva chodu je vraj dlhsia 64h.Predajca mi povedal ze nech ich ?zabehnem? a ze pokial bude treba alebo budem chciet nastavi mi ich na max moznu presnost.Objednal som aj modry kaucukovy remienok a pracku k nemu tie budu az za 2-3 tyzdne.Foto dodam hned ako nejake normalne urobim.

Upraveno uživatelem SniperWolf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...