Přejít na obsah

Patek Philippe také není bez chyby - bohužel...


sauce

Doporučené příspěvky

asi to nebudou tak úplně pateky, ne? taková spekulace, ale jinak si to nedovedu vysvětlil, ještě tak kleštěma na vytahovací nejty.

 

Doporučuju přečíst si to vlákno celé:

http://forums.timezone.com/index.php?t=msg...d=0#msg_4329011

Upraveno uživatelem sauce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mechanice hodinek nerozumim (bohužel), ale rozkmit vteřinovky mi na fotce přijde větší, než bývá u "mechanické" vteřinovky na fotkách obvyklé (ale může to být způsobeno delší expozicí, nemusí to nutně být quartz), ale každopádně hodinky jsou v chodu. Je možné, aby mechanické hodinky byly v chodu i s vytrženým ústrojím na obrázku? Je to ústrojí z mechanik nebo z quartzu? Dá se to poznat?

 

Každopádně vyrvat lze odkudkoliv téměř cokoliv, z hodinek obzvlášť... a kupodivu i z Pateků ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Mohl by prosím někdo stručně popsat o co jde? Anglicky neumím... dík moc :)

 

Nadává na to, že se murozbily jeho Pateky, které stály tolik peněz a tudíž pravděpodobně předpokládá, že tak drahá věc je zákonitě nerozbitná... Jo a taky se zmiňuje, že už si nikdy nic od Pateku nekoupí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hammer_Time
počkej počkej... kdo tady má Langeho a syny? Na ty zase čekám já :)

Nerad bych se mýlil, ale Vulcain by tu také nikdo neměl mít. Snad se nepletu...

 

 

Zpět k Patekům, nabízí se otázka... Zastrčit to zpátky do hodinek a nějak to tam nacvaknout by nepomohlo?

Upraveno uživatelem Hammer_Time
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možné, aby mechanické hodinky byly v chodu i s vytrženým ústrojím na obrázku?

Ano, naprosto bez problémů. Pokud to vyrveš silou, tak půjde do háje jen jen ten prvek, který drží osičku korunky. U Primek a ETA je to kousek plíšku, při normálním vyndávání korunky přizvedávaný tím "tlačítkem" na zadní straně strojku.

 

Je to ústrojí z mechanik nebo z quartzu? Dá se to poznat?

PP jsem v ruce neměl a přísahat na to nebudu, ale řekl bych, že toto je osička z mechanik.

 

Sekundovka je na obrázku rozmáznuta krásně plynule, to by quartzky neudělaly - jejich sekundovka tráví nejvíc času v poloze na minutovém indexu a kdybys ji fotil dlouhým časem, bude to vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...