Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Liberec, Jablonec


M916

Doporučené příspěvky

Takže - pánové a dámy či dámy a pánové - po dvou nesmělých pokusech o průzkum zájmu o setkání hodinkářů z Liberce a okolí vyhlašujeme s kolegou Kupou54 termín 28.dubna 2009 jako den setkání s hodinkami v Liberci, místo ještě upřesníme. A pokud zůstaneme sami - nevadí, alespoň budemem mít konečně dost času si u piva představit všechny ty naše krásky.

:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže zamluveno. Restaurace Kamenný dům v Liberci, v úterý 28.dubna, 18.30 hodin, heslo Chronomag.

Čepuje se Prazdroj, desítka Gambrinus, zahlíd jsem - tuším - i nějakého Kozla. Zpráva pro řidiče: nealko pivo Radegast (což je furt lepší než třeba Stella, že...). Parkování není problém, místa je dost.

 

Souřadnice GPS: 50°46'45.594"N, 15°3'14.582"E, odkaz na jejich webové stránky je tady, odkaz na polohu na Mapy.cz je tady.

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čtyři liberečtí chronomagoři + několik desítek hodinek + několik desítek dvanáctek = základ dalších budoucích setkání :cheers: :cheers:

Sice nejsem příznivec PRIMu, ale když jsem viděl na stole tu sbírku, musím uznat, že to něco do sebe má. I s tím, že třeba luneta nepasuje 12 na 12, ale je tam 0,5 mm "posun". Prostě ruční práce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ste mohli tejden pockat, pomohl bych vam s tim pivem. :wallbash:

Tak příště...

 

Sice nejsem příznivec PRIMu, ale když jsem viděl na stole tu sbírku, musím uznat, že to něco do sebe má. I s tím, že třeba luneta nepasuje 12 na 12, ale je tam 0,5 mm "posun". Prostě ruční práce...

No dobrá, dobrá, příště vezmem sbírku Zenitů ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Tak jsme si s Kupou mysleli, že by nebylo od věci se do prázdnin ještě potkat... Co takhle v úterý 23.června, v 18:30 jako minule v Kamenném domě?

Takhle v úterý 23.6. v 18:30 budu sedět s místními povaleči v pazderně ve Vinišče (CRO) a popíjet travovu rakiju. Lituji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už nikomu nechutná plzeňský, tak vezmu kufírek s vintážkama a probereme to :cheers: :wine: v sestavě zcela komorní,

A tak se i stalo, sestava komorní až nejkomornější. Ale my se nevzdáme. Za dva měsíce (či dříve) opakujeme znovu!

:drunk:

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak mě napadá, že je na čase oprášit toto vlákno a zamyslet se nad tím, že jsme se na severu už dost dlouho nesešli... Včera jsme seděli se Snowem a tak jsme dumali, že bychom mohli - pro změnu - navštívit nějaký Jablonecký lokál. Ca vy na to?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...