Přejít na obsah

Casio G-Shock fake


Dantechno

Doporučené příspěvky

sorry, nechtěl jsem se nikoho dotknout. Já spíš narážel na to, že mě přijde u těch plastů tak nějak těžký poznat, že ten fejk je fejk a orginál je lepší

 

 

ked sa ti digitalky nepacia, tak sem nelez... ked nevies rozoznat fake a original, tak nepis kraviny...

 

all clear?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked sa ti digitalky nepacia, tak sem nelez... ked nevies rozoznat fake a original, tak nepis kraviny...all clear?

 

 

 

Chapu , ze pokud nezna dobre original tak fejk rozezna tezko....... Jinak na aukru jsou tyhle shity k mani uz bezne - napr. fake Frogmanu.

Upraveno uživatelem Dantechno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v zivote som nemal g-shock ani rolex... pri kvalitnych fake rolexoch by som si netrufol rozoznat ci ide o fake (uz len kvoli absencii priehladu na mechanizmus) ale pri tychto fejkovanych Gckach je to podla mna dost ocividne. Napisy "made in china", uplne ine fonty., do oci bijuce spracovanie... vsetko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

  Ahoj, brácha si chce koupit G-Shocky, ale na ebay je jich plno a i za zajímavé ceny. Třeba tyhle se prodávají na ebay za 18dollarů i s poštou. Zatim co na aukru za dva tisíce.... Podle fotky v nich neni rozdíl. Myslíte, že to je fake? Nebo je fake oboje, nebo to není kopie? :)

 

 

ebay: post-5363-1278837710,21.jpg  aukro: post-5363-1278838648,85.jpeg

 

 

 

 

Obchodník má 59 hodnocení za poslední měsíc (celá jeho historie) a zatím všechny positive... Tak nevim.

 

 

 

 

 

Nebo ještě tyhle,ty stojí 19:

 

post-5363-1278838484,62.jpg

Upraveno uživatelem huskye
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Risemany 100% fake jak pise Dan.

Ty druhe jsou imho taky fake. Uz jen z toho duvodu, ze ten prodejce prodava minimalne jedny fake hodinky tak bych u nej nenakupoval!

Jinak kdyz se kouknes na jine aukce - solidni tak tam je vzdy oznaceni toho typu hodinek. Ne zadne style "MX".

Oznaceni tech spodnich je tedy G7900 - a nejaky "bordel" podle barvy.

A vypadaji napr. takto

Posted Image

a vzhledem k tomu ze treba na ceskem shopu stoji 2k7, tak zvaz, jestli chces riskovat s ruznymi prodejci, nebo si je koupis tady se zarukou... Ted myslim treba to aukro.

 

edit: Ta fotka z aukra je nejaka vykradacka a pokud tam neni nejaka realna, tak bych si ji bud nechal poslat, nebo dal radeji ruce pryc.

Upraveno uživatelem grakij
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  Ahoj, brácha si chce koupit G-Shocky, ale na ebay je jich plno a i za zajímavé ceny. Třeba tyhle se prodávají na ebay za 18dollarů i s poštou. Zatim co na aukru za dva tisíce.... Podle fotky v nich neni rozdíl. Myslíte, že to je fake? Nebo je fake oboje, nebo to není kopie? :)

 

fotka z aukra je fotka origo casií, ostatní fake. nejrychlejc to poznáš tak, že u originálů má matricový den v týdnu vždy 3 písmena. starší řady géček mají 2 segmentový písmena.

celkově font fejků je hodně divnej, jakoby tenčí a vůbec vypadají tak nějak hnusně na pohled :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem se omlouvám, že trošku OT, nejsou to G-Shocky, ale podle mě fejk jak prase. Neodolal jsem pokušení a jeden tenhle supr kousek za dolar plus pět poštovný koupil. Nedokážu si představit, že by Casio pustilo do světa takovejhle paskvil. Pouzdro je slícovaný jak kdyby to někdo dolaďoval rašplí. Prasecky udělaný tlačítka, promáčklý dýnko od nějaký raznice nebo co to tam udělalo ten nápis Casio, water resistant...Dál jsem myslel, že nápis Illuminator znamená, že budou svítit. Tyhle nesvítěj. Ten návod je taky dobrej. Na obrázku hodinek neni "CASIO" ale "LOGO". Tohle to asi všechno potvrzuje. Prostě hrůza děs.

Tady je pár důkazů:

post-8501-1278949743,73.jpg

post-8501-1278949741,23.jpg

post-8501-1278949739,01.jpg

post-8501-1278949736,77.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...