Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

...jestli to nebude "korunka" loga Spooks (nebo jak se to pise). Sou to nejake snobske hadry pro sport mam dojem.

 

Nevím, ale spíš to fakt vypadalo na Rolex. Překvapil mě věk nositele a velikost té kérky. Se děsím co budou vyvádět moji kluci za deset let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proti lidem nic. Jen mne se to "malovani" na telo nelibi. Nepovazuji to za zkraslovani, ale spis za zohyzdovani lidskeho tela.

A tetovani typu "Rolex korunka" povazuji primo za kravinu. Tak proste doufam, ze nasi kluci nebudou mit potrebu podobny kraviny delat :D

Vic me berou Rlx na zapesti nez vytetovaanej znak na kuzi. Ale chapu, ze to ma dost lidi jinak. Peace

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, kam bych to tak nejak dal, narazil jsem na video z muzea Casio. Sice to je polsky, ale verim, ze to nebude problem...

 

Je, ty woe :-)), ja nerozumim ani tam u Vas a tohle je pro me jak madarstina :-).

Mir.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem měl po 12 letech sraz se spolužačkou z gymplu, tak mi ukázala co dostala jako svatební dar od manžela :) tak jsem jí překecal na double wristshot

Měli byste si poštelovat čas, nějak se vám to rozchází. Jinak dárek super, na ženské ruce jsou super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...