Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Zatim co u zrozeni kozy jsem jako pametnik byl, slonik mi nic nerika. Jak to vzniklo? Mimochodem nikdy jsem nepotkal nikoho se zajimavejma hodinkama, natoz z chronomagu, natoz ho vyfotit, to asi pac jezdim autem. Takze si uz roky musim vystacit s japoncem v krumlove s beckovejma bikolorama a kolegou z prace s ulysnejma nardenama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem na lince metra B mezi Butovicema a Karlovým náměstím viděl naproti pána v obleku, co měl na sobě nějaký hodinky, podle pohybu vteřinovky bych řekl, že jsou to mechanický chronografy, ale na jiném subdialu se žádná ručka nehýbala, což by měla ne?

 

Nevíte, co to mohl mít na ruce a jestli to byly vůbec mechaniky? Timex a nejspíš i jiné baterky mají plynulý pohyb vteřinovky, ale tenhle byl klasický.

 

Byly to každopádně hodinky s bílým cifrem, kdy index 12 a 6 byly římská čísla, 3 subdialy na 12 a 6 + jeden malý subdial u 9 + napravo nejspíš logo, potažmo datum a dva pushery. Myslel jsem na seiko a casio, ale google v téhle věci nepomohl, když už to vypadalo nadějně, tak to nemělo ty dvě římská čísla. Díky za případné řešení záhady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem nikdy jsem nepotkal nikoho se zajimavejma hodinkama, natoz z chronomagu, natoz ho vyfotit, to asi pac jezdim autem...

Chce to více koukat, já dnes Makro v PRaze ... dva chlapíci, jeden Navi B01 na kožče, druhý Omega SMP - černé vlny na náramku. Obojí origo. Já IWC AQ Chrono. Koza neproběhla ... neměl jsem čas vykecávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes asi v půl pátý v Domažlické jizbě na Strossu na zahrádce borec a starý bondovky. Chvíli si je sundal z ruky a hrál si s nima.

 

Nevím jestli špatná fotka lepší než žádná, ale třeba to aspoň Andy ocení

 

post-32970-1560538492,17.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes asi v půl pátý v Domažlické jizbě na Strossu na zahrádce borec a starý bondovky. Chvíli si je sundal z ruky a hrál si s nima.

 

Nevím jestli špatná fotka lepší než žádná, ale třeba to aspoň Andy ocení

 

attachicon.gif IMG_2614.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Andy to oceni a prida jedny chronobrajtle do debaty ;)

044f9ad86d20488d502ab8323e2874f4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska zase C.I.P.A. Store na Smíchově, stejnej člověk co měl minule keramický Panerai 8 days měl dneska keramický Top Guny. To fakt musí bejt někdo místní.

Oboje su od neho v inzercii :D takze trefa.

 

EDIT: vlastne Topguny uz predane, tak uz kvazi nepravda..

Upraveno uživatelem lordsoft
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...