Přejít na obsah

Chronomag veletrh



Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 74
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Taky bych se zúčastnil, pokud bude vyhovovat termín. Jsem úplně začínající hodinkář, takže určitě vítám jakékoliv informace.

 

Odhlasoval jsem možná ano, ale jenom s ohledem na termín. S cenou ani místem nemám problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Je to delší dobu, co jsem měl podobnou myšlenku, nicméně spíše zaměřenou na prezentaci větších distributorů hodinek tak, jak je to obvyklé v zahraničí ... Udělali by akci pro uzavřené fórum lidí z Chronomagu, prezentovali různé značky, dalo by se to spojit s různými dalšími věcmi ... Pár lidí se k tomu vyjadřovalo, ale pak to vyšumělo a já mám tolik aktivit ještě mimo standardní práci, že jsem si nemohl dovolit jakékoliv zbytečné plýtvání časem oslovováním firem a jednáními, které by nakonec neměly patřičný efekt ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to delší dobu, co jsem měl podobnou myšlenku, nicméně spíše zaměřenou na prezentaci větších distributorů hodinek tak, jak je to obvyklé v zahraničí ... Udělali by akci pro uzavřené fórum lidí z Chronomagu, prezentovali různé značky, dalo by se to spojit s různými dalšími věcmi ... Pár lidí se k tomu vyjadřovalo, ale pak to vyšumělo a já mám tolik aktivit ještě mimo standardní práci, že jsem si nemohl dovolit jakékoliv zbytečné plýtvání časem oslovováním firem a jednáními, které by nakonec neměly patřičný efekt ...

 

Vyhlídky na tuto akci jsou zatím spíše negativní - propočty stále nevycházejí nějak rozumně. Nicméně se připravuje jedno malé překvapení :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...