Přejít na obsah

Kde koupit díly na G-čka ???


Gilius

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 99
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Takova byla jejich politika vzdy. Proste jsou to hodinky co se davno nevyrabi, u nejake jine firmy to funguje jinak? 

Nefunguje, většinou se až na vyjímky drží díly 10, max 15 let po ukončení výroby a není to jen u hodin... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslel na všechny, i na ty původní. (ale nejsem si jistej na 100 procent)

tak to ani já ne, musel by nám to říct třeba někdo, kdo renovoval 30 nebo 25 let starý moony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na DW 6300 v pohode sezenes uplne novy bezel, zrovna vcera jsem ho nekde videl pri prochazeni netem. Edit / jen na ebay jsou ted dve nabidky, jedna i s remenem.

5600 je tolik druhu, ze sezenes i na ne. Na ebay jich je dost.

Upraveno uživatelem nAscA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten amazon jsem našel také, na ebay jsem to asi přehlédl. Díky za nakopnutí, hledal jsem spíš jen nový nebo starší modul, a to jsem nenašel. Budu se ubírat směrem kopě celých hodinek. Díky a čau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Vyštrachal jsem klukovo zničené Casio GD-100gb a chtěl bych se zeptat jestli je možné nějak opravit pouzdro kde drží osičky řemínek. Jedna dirka je fčudu a osička už tam nedrží.Pokusil jsem se to vyfotit.  Koupit nové nebo sehnat jeté? Nemáte nějakou radu jak na to a aby to nestálo dardu? Díky .

     

post-8590-0-44851900-1485690788_thumb.jpg

post-8590-0-01440700-1485690796_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ahoj

Vyštrachal jsem klukovo zničené Casio GD-100gb a chtěl bych se zeptat jestli je možné nějak opravit pouzdro kde drží osičky řemínek. Jedna dirka je fčudu a osička už tam nedrží.Pokusil jsem se to vyfotit.  Koupit nové nebo sehnat jeté? Nemáte nějakou radu jak na to a aby to nestálo dardu? Díky .

     

Zkusil bych se podívat na ebayi po použitých, ale pak se nabízí otázka, proč to přehazovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...