Přejít na obsah

Damasko - novinky


Heky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 361
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

citujem s odbornej recenzie:

 

"Tvrdená je aj priskrutkovaná korunka. Pri každej manipulácii sa korunka automaticky lubriguje. Je to skutočne pekný detail a v každom hodinárstve vám lubrigant doplnia."

 

zdroj:

http://www.freshmagazine.eu/damasko-dk14-a-15-skutocne-poctive-hodinky-nemeckej-kvality/

 

...proste niet nad kvalitnu lubrigáciu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

citujem s odbornej recenzie:

 

"Tvrdená je aj priskrutkovaná korunka. Pri každej manipulácii sa korunka automaticky lubriguje. Je to skutočne pekný detail a v každom hodinárstve vám lubrigant doplnia."

 

zdroj:

http://www.freshmagazine.eu/damasko-dk14-a-15-skutocne-poctive-hodinky-nemeckej-kvality/

 

...proste niet nad kvalitnu lubrigáciu

No nevim, nevim jestli v kazdem hodinarstvi...spis nikde...

Pisou tam o keramicke lunete...DAMEST ale neni keramika...

3 roky zaruka na vsechny modely ? O tom jsem doposud nevedel.

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dalsi skvost z "recencie":

 

"Damasko sa pýši viacerými patentmi, ako napríklad patent na vlastnú oceľ, spôsob lubrigovania korunky, patent na keramické ložiská lunety a iné."

 

Lepsie by to ani sam Konrad nesformuloval. Navrhujem chronomagu zamestnat dotycneho recenzenta :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Ja taky nevím, ale tleskám za datové kotouče v barvě cifru. Stejně jako to mají na DK101. To je pozornost k detailu v této cenové třídě velmi neobvyklá. V této ceně by u jiných výrobců byla bílá datumka zcela obvyklá a byla by oprávněně předmětem kritiky.

 

 

Edit: Ty s černým pouzdrem se mi docela líbí. Takové safari.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obvykle nejsem fanouškem takovejch těch pseudovintage uměle zažloutlejch prvků, ale tady ten krémovej cifr nevypadá blbě. Aspoň, že neudělali černej cifr a zažloutlou lumi, to většinou vypadá dost trapně.

To, že takovýhle oldschoolový kožený řemeny Damaskům slušej a hezky ladě s těma moderníma pouzdrama, už tu dokázal někdo s PVD DA44. I tady se mi moc líbí ta černá verze, má výrazně větší šmrnc.

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej, tiez som si vsimol ten inzerat. Dost nemile prekvapenie. Na WUS som videl jedny relativne nove so skrabnutou nozickou az do kovovej farby. Co sa da robit, taky je zivot, nic nie je dokonale, stale je to len nanesena vrstva...

Upraveno uživatelem Ivanhoe34
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mne pekny jakoze vintage, ten damest ale ne, jen obyc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...