Přejít na obsah

Apple


Doporučené příspěvky

Seznam televizorů, které nabídnou AirPlay 2:

 

LG OLED (2019)

LG NanoCell SM9X série (2019)

LG NanoCell SM8X série (2019)

LG UHD UM7X série (2019)

Samsung QLED (2019 a 2018)

Samsung 8 série (2019 a 2018)

Samsung 7 série (2019 a 2018)

Samsung 6 série (2019 a 2018)

Samsung 5 série (2019 a 2018)

Samsung 4 série (2019 a 2018)

Sony Z9G série (2019)

Sony A9G série (2019)

Sony X950G série (2019)

Sony X850G série (2019, modely s uhlopříčkou 85?, 75?, 65? a 55?)

Vizio P-série Quantum (2019 a 2018)

Vizio P-série (2019, 2018 a 2017)

Vizio M-série (2019, 2018 a 2017)

Vizio E-série (2019, 2018 a 2017)

Vizio D-série (2019, 2018 a 2017)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem s Apple Pay nadmiru spokojenej, zasit kartu kdyz to nebude treba uz nehodlam, jen kdyz rozbiju nebo vybiju telefon :)

 

Vyhody pro me: nezadavani PIN, daleko lepsi dosah pro bezkontakt nez na karte (bere mi to na iPhonu x uz treba 5cm od terminalu), rychlejsi nez lovit kartu v penezence

 

Nevyhody: zatim nevim, behem prvnich cva deseti plateb zatim nevyhody v nicem nevidim

 

Edit: jeste navic se mi mnohdy stava, ze diky tomu, ze u sebe v praci nenosim penezenku, tak kdyz si jdu koupit jidlo, tak na ni zapomenu a musim se vracet pro cash nebo krtu, kdezto telefon mam u sebe vzdycky

 

Spajdy, me to teda trva o neco dele oproti karte nez to pipne , mam XS. Zatim ma tak 10 plateb na ruznych terminalech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim cim to muze byt zpusobeny, cekal bych to u XS naopak rychlejsi, me to z 15 plateb ktery mam za sebou slo vzdycky extremne rychle, pipne to vetsinou 5-8 cm od terminalu, takze mnohem driv nez skoncim ten naucenej pohyb az na terminal. Platim tak i na vesnici, takze to nemuze byt lepsima terminalama v Praze :D otazka je jak to maji banky, mam v tom kartu od Air Bank, ale to si nemyslim, ze by hralo roli. A krome karty uz mam ve wallet jen kartu starbucks.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AppleWatch jsou na spoustu věcí fajn, ale radím na kolo je rozhodně NEBRAT:

  1. uvědomuješ si že se ten displej po pár sekundách právě kvůli výdrži vypíná a že na trvalý provoz v držáku/s napájením to ani není dělané? 
  2. Gesto "rise to wake" vyžaduje puštění řídítek, takže za jízdy je to držku - nemluvě o tom že displej většinou stihne zhasnout dřív než na něj koukneš.
  3. Interní GPS při záznamu "cvičení" vyšťavuje baterku jak prase - a k zobrazení map stejně potřebuješ v dosahu mobil s aktivními daty. 
  4. A piš si že při pádu, průjezdu roštím a nebo jiné kolizi bude první na ráně ten trčící displejík se zakulacenejma rohama (výměna stává to co nové)

Za mě tedy  :thumbsdown_anim:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si mne moc nepotesil :/

Nicmene ja se ve statistikach az tak nerochnim, cili by mi stacila ujeta vzdalenost, nejvyssi rychlost, prumerna rychlost... ty mapy, jak rikas, na AW samostatne nerozjedu? Ja myslel, ze maji gps, cili by s tim bejt problem nemel...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Statistika az na vyskove metry funguje dobre - app cyclemeter napriklad

Mas tam rychlost aktualni, prumernou, max

Tepovku aktualni, prumer, max

Ujetou vzdalenost, cas, mezicasy rozepsany na km 

Spousta dalsich veci, po ukonceni jizdy se to synchronizuje do zdravi.

Zapnou se i na riditkach kdyz natocis ruku, popr tuknes na display

 

Mapy jsou tam bud jen orientacni s ujetou trasou, nebo nevim, nepamatuju se presne, na jare ti to reknu :-)

Na navigaci je to nepouzitelny a v loni jsem zadnou navigacni appku nenasel

 

Appka je placena, respektive je i free verze, ale vyplati se koupit pro

Ale ted ctu ze bez telefonu aplikace nefunguje, takze musis vzit telefon do kapsy

 

Orientacni foto

post-22496-0-29363100-1551035260_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ondras_CZ: Hodinky mají interní úložiště určená pro několik MP3 a "drobečky" zaznamenaných tras, všechny objemnější zdroje typu obrázky/mapy se do hodinek synchronizují výhradně po bluetooth z mobilu, jako by to byl jen "asynchronní" externí displej. A s tím otočením/ťuknutím (jak píše Bob) je to fakt kaskadérství: Rise to wake = pustit řídítka levou rukou, máchnout s ní (v předklonu gesta zdaleka nefungují tak jako v křesle - doporučuju zkusit s dlaní opřenou shora o hranu stolu) a s bulvama na ciferníku sledovat jestli to vyjde; Klepnout = pustit řídítka pravou rukou a při čekání na displej opět doufat že nepřijde drncanec, kvůli kterému došlo k vícenásobnému klepnutí na nějaký widget. Fakt jsem to předloni (AW2) i vloni (AW3) poctivě zkoušel - a do doby než bude možné fungovat s trvale zapnutým displejem budou AW na kole akorát drahou zkratkou do penálu...  :skull:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba proto že mají transreflexní (hnusnej, ale trvale zapnutej) displej, nemluvě o výdrži baterky při běžící GPS.

Ať se Kokešovi markeťáci při pádlování v stoje třeba vzteknou, ale AW jsou "by design" frikulínská spotřební elektronika do kanclu, na domácí/kavárenské povalování a na vycházkové/joggingové "kochání se fíčurama" (viz zdejší letitý termín "kancldiving") - a to že občas zafungují bohužel neznamená že jde o "nástroj" na skutečné "sportování" B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...