Přejít na obsah

DEEP BLUE


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

6e by další kdo se chytil?? :D  já brzy nejspíš postřehy mít budu jelikož se chystám na koupi

 

No mě se líbily hned jak jsem je viděl poprvé. Jen jsem si říkal, že jsou moc drahé. Ale teď přemýšlím, že když se mi blíží v zimě ty kulatiny a Ježíšek....  :newyear:

 

Mám ve svých pro aqua 1500 NH36 a dělaj nějaký -3sec/den.

 

To je pěkné. Je nějaký zásadní rozdíl mezi NH35 a NH36?

Nikde jsem nenašel jestli má tento (NH35) kalibr zrychlenou změnu data. Štvalo by mě, kdyby hodinky za 12K tuto funkci neměly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 514
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Me se dost libi tyto, ktere jsem objevil pouze na webu http://www.atomictime.pl/product_info.php?products_id=185 , mohl bych majitele techto hodinek pozadat o fotku na ruce? Popripade, nevite kde by se dali vyzkouset? Vzhledem k cene, vaze a velikosti si je proste netroufnu objednat na blind.

Nejvice se mi libi modra varianta, ale i cerna je dobra, nejlepe kamenny obchod od zapadu az po Prahu,

Dekuij.

post-25567-0-92125200-1369624723_thumb.jpg

post-25567-0-18084100-1369624749_thumb.jpg

post-25567-0-93286500-1369624762.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaj, nestihl jsem vcas editovat svuj dotaz, takze bych se majitelu teto znacky rad jeste zaverem zeptal na zpracovani hodinek, je vse v poradku? Me prijde napriklak trosku odflaknuta prace na ruckach, tritiova trubicka na nich tak nejak ledabyle lezi (samozrejme ze je prilepena) , nepusobi to moc dobre, na indexech ma kazda trubicka sve luzko, nehrozi treba ze tritium odpadne? A jak se vam jevi celkove zpracovani vcetne tahu? Nikde jsem je na zivo nevidel, tak budu rad za nejake postrehy. Predpokladam ze 7750 je s chodem a presnosti perfektni jako ve spouste jinych hodinek.

 

Zkratka potrebuju poradny potapky s tritiem (lumi me uz zklamalo) a do techto bych sel, jen si je nekde mit moznost zkusit...

Diky vsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem jak se vaše DB zpozduji nebo předchází? Na mojich pro aqua 1500 je to - 8s/den. Zkoušel jsem je na noc pokládat na všechny možné strany, nejlíp fungují položené na lunete. Co vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...