Přejít na obsah

music


steel

Doporučené příspěvky

ČRo-3 Vltava, právě mi hraje decentně, ale za chvíli CD: Čajkovskij, Klavírní koncert a pak nevím co... Jinak cokoliv ze slušného popu či rocku :D

Oprava - nakonec jsem si pustil hudbu z filmů s Vinetouem :D :D :D

 

Howgh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Jejda, prožil jsem léta šedesátá, sedmdesáta i osmdesátá. Osobně jsem znal pražského populárního homosexuálního vařiče této dobroty. Ale takhle jsme tomu neříkali. Vidím, že nestárneš a jsi in ;) Dík za vysvětlení! Za mě se ještě vykrádaly lékárny kvůli "téčku" :D

Jestlipak víš, co zrovna poslouchám? Koupil jsem si nové repro k počítači a otevřel retro file, řazeno podle abecedy - posledních pár kousků:

I heard it trough the Grapevine / Marvin Gaye

I was made for lovin` you / Kiss

If I were a Carpenter / Tim Hardin

I`m a Believer / Monkees

Imagine / John Lennon

In the Army now / Status Quo

In the Ghetto / Elvis Presley

In the Year 2525 / Ten Years After

Jestlipak víš, co zrovna poslouchám?

Ale jo, na tuhle muziku jsem tě už odhadl podle starého avataru. Je mi jasné co máničky pouslouchali a jaký byl jejich další vývoj ;)

 

Ten paylist je OK, klasika, ale já si moc nepotrpim na barevný muzikanty a jejich hudbu. Takže třeba Marvin Gaye mi udělal největší radost když ho taťka smahnul brokovnicí :)

 

Z neprofláklé staroby si vždy rád poslechnu Grand Funk a třeba i zapomenuté Golden Earing.

 

Hele, pokud jsi byl vždy z Prahy, nebudu asi daleko od pravdy, že jsme se v létech sedmdesátých potkávali U Fleků, na Žofíně či U Zpěváčků :o A co ZK U Zábranských a Večery moderní hudby? No a pokud ti něco říká Neduha, Chadima a Extempore, tak jsem rád, že jsem tě po tolika letech našel, bratře :D

 

:) Jo a Vostok Mriya jsou taky fajn hodinky. Nějak jsme se vzdálili tématu, ale třeba PanzerBear nelenil a neprodleně zareagoval. Vezmem ho do party! :)

Jsem to přesunul ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

To byl jen náhodný šťouch do souborů hudby v počítači.

 

Klasikou jsou pro mne Floydi, Zeppelini, Purplové, Stouni a taky Queen. A určitě Dylan, Lennon, Clapton, Cocker, Santana, JJ.... A hodně se mi líbí Roger Waters (ex Pink Floyd pro neznalé :)) samotný, třeba z "The Tide Is Turning" jsem úplně vedle.:cool:

A poslední dobou čím dál tím víc poslouchám klasickou hudbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý týden při testování lancra evo - žádná hudba. Po zpáteční cestě Lenny are you gonna go my way - a už to zase začlo 2,3,4,5, i rakjeta PO odevzdání : Joe Satriani. Včera u nové 330i Steve Vai - Firegarden, Po zpáteční cestě jsem pustil Oldfielda - aby se manželka trošku uklidnila. Jinak dle nálady , ale poslední dobou docela zkouším wohnout a také noví Jaři. JO nemůžu vynechat Dire Straits ,Floyd a když jsem byl ještě mlád Metallica , G n R a Megadeth.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

www.kpoa.com

 

Na tomhle ted ujizdim ja - mistni radio stanice. Jsem zrovna na Maui, takze mi tu ta havajska muzika hraje v aute, kdyz jedu nekam surfovat nebo se potapet.

Musim rici, ze se mi ty sladky havajsky pisnicky nikdy nelibily, ale tady - lidi - ono to sem do toho horka a pod palmy proste perfektne pasuje . :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...